انتشار خبر جشنواره زمستانی فروشگاه اینترنتی واوک در بیش از ۳۰ پایگاه خبری

انتشار خبر جشنواره زمستانی فروشگاه اینترنتی واوک در بیش از ۳۰ پایگاه خبری

فروشگاه اینترنتی واوک جشنواره زمستانی کتاب را از ۵ تا ۱۰ بهمن‌ماه ۱۳۹۵ برگزار کرد و در این جشنواره کتاب‌‌های عرضه شده در فروشگاه را با ۵ تا ۵۵ درصد تخفیف ارائه کرد. این فروشگاه با هدف نقش‌آفرینی مؤثر در ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی و تسهیل در دسترسی به این کالای فرهنگی در سراسر کشور، در خردادماه سال جاری فعالیت خود را آغاز کرده است.

مشترک شنبه‌نامه واوک شوید

شنبه‌نامه واوک خبرنامه متفاوتی است که از ۲ بهمن‌ماه ۱۳۹۵، هر شنبه برای مشترکان ارسال می‌شود. این خبرنامه دربرگیرنده مطالب متنوعی است که می‌تواند برای همه کسانی که در مسیر دانایی گام برمی‌دارند، جذاب باشد. علاوه‌ بر این در شماره‌های مختلف «شنبه‌نامه واوک» هدایا و تخفیف‌هایی به صورت ویژه و صرفا برای مخاطبان این خبرنامه ارائه می‌شود.

با مجله واوک روی خط دانایی باشیم

همزمان با ایجاد گروه‌ها و دسته‌بندی‌های جدید فروشگاه اینترنتی واوک بخش جدیدی با نام «مجله اینترنتی واوک» ایجاد شده است. در این مجله سعی می‌شود با شعار «روی خط دانایی» روزانه مطالبی در حوزه دانش و دانایی منتشر می‌شود. این مجله دسته‌بندی‌های محتوایی مختلفی از جمله «رویدادها»، «دنیای درون من»، «پرده نقره‌ای»، «دیگران چه می‌خوانند»، «وِب و اَپ»، «دنیای کاغذی» و… را شامل می‌شود.

واوک در نهمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو حضور یافت

فروشگاه اینترنتی واوک با حضور در نهمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو بیش از ۲۸۰ عنوان از کتاب‌های مرجع و علوم روز در حوزه‌های نانوبیوتکنولوژی، نانوذرات، نانومواد، نانوشیمی، نانوپزشکی، نانوالیاف، الکتروریسی، نانوالکترونیک، نانوپوشش، آنالیز و مشخصه‌یابی، نانولوله، دارورسانی، نانوکامپوزیت، مهندسی سطح، ایمنی، نانوسیال، حسگر، نانومکانیک، انتقال گرما، مالکیت فکری، سلول‌های خورشیدی و غیره را به علاقه‌مندان فناوری نانو ارائه کرد.