واوک در نهمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو حضور یافت

نهمین جشنواره فناوری نانو در مجموع با حضور ۱۰۹ شرکت‌کننده شامل ۷۲ شرکت (تولیدکننده محصولات و تجهیزات)، ۱۷ مرکز دانشگاهی، پژوهشی، پارک علم و فناوری و مرکز رشد،‌ ۹ مرکز آزمایشگاهی، شش نهاد ترویجی و ۱۲ شرکت خارجی ۱۴تا ۱۷ مهرماه ۱۳۹۵ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.
فروشگاه اینترنتی واوک با حضور در نهمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو بیش از ۲۸۰ عنوان از کتاب‌های مرجع و علوم روز در حوزه‌های نانوبیوتکنولوژی، نانوذرات، نانومواد، نانوشیمی، نانوپزشکی، نانوالیاف، الکتروریسی، نانوالکترونیک، نانوپوشش، آنالیز و مشخصه‌یابی، نانولوله، دارورسانی، نانوکامپوزیت، مهندسی سطح، ایمنی، نانوسیال، حسگر، نانومکانیک، انتقال گرما، مالکیت فکری، سلول‌های خورشیدی و غیره را به علاقه‌مندان فناوری نانو ارائه کرد.
همچنین در جریان برگزاری نمایشگاه امسال، غرفه واوک اقدام به توزیع کارت‌های تخفیف ۵ درصدی به شرکت‌کنندگان در تورهای علمی این جشنواره کرد.
مجموعه واوک با حمایت ستاد توسعه فناوری نانو اقدام به جمع‌آوری کتب منتشر شده در حوزه نانو کرده و با تخفیف ویژه این کتاب‌ها را از طریق سیستم فروش اینترنتی خود در اختیار دانشجویان، پژوهشگران و محققین این حوزه قرار می‌دهد.

در ادامه تصاویری از غرفه واوک در این جشنواره را می‌توانید مشاهده کنید:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *