مسابقه اینترنتی دانش‌بنیان – علم بهتر است یا ثروت؟

معرفی مسابقه اینترنتی دانش‌بنیان

مسابقه اینترنتی دانش‌بنیان، با هدف آگاهی بخشی درخصوص مباحث حوزه دانش‌بنیان توسط فروشگاه اینترنتی واوک برگزار می‌شود. این مسابقه با برگزاری ادواری این مسابقه، منابع مختلفی از قبیل کتاب، پایگاه‌های اینترنتی، ویدیوهای آموزشی و… را به علاقمندان شرکت در این مسابقه معرفی می‌کند. شرکت کنندگان با مطالعه این منابع ضمن آشنایی با مفاهیم مرتبط فناوری‌های نوین، می‌توانند به سوالات و مسائل مطرح شده در این مسابقه پاسخ بدهند و برنده جوایز این مسابقه بشوند.

جوایز مسابقه دانش‌بنیان

جوایز این مسابقه در هر دوره با توجه به حامیانی که دارد ممکن است تغییر کند. جوایز مسابقه به قید قرعه به افرادی تعلق می‌گیرد که به تمام سوالات مسابقه پاسخ صحیح داده باشند. تعداد برندگان و جوایز هر برنده در مسابقات متفاوت است و پیش از زمان برگزاری مراسم قرعه‌کشی از طریق سایت مسابقه اطلاع‌رسانی می‌شود.

– جایزه نقره‌ای این دوره: به زودی اعلام می‌شود

– جایزه طلایی این دوره: به زودی اعلام می‌شود

یادآوری می‌کنیم که تا پایان روز مسابقه ممکن است با توجه به حمایت نهادها و سازمان‌های فعال، سطح جوایز ارتقا پیدا کند 🙂

نحوه شرکت در مسابقه

شرکت در این مسابقه بسیار ساده است! کافی است فرم ثبت‌نام مسابقه را پر کنید، منابع معرفی شده را مطالعه کنید و در بازه زمانی اعلام شده (با استفاده از رایانه‌های شخصی یا موبایل و تبلت…) به صفحه اختصاصی مسابقه مراجعه کنید و به سوالات مربوط به آن منابع پاسخ بدهید. توجه داشته باشید که هر شخص (هر کد ملی) در هر دوره مسابقه فقط یک‌بار می‌تواند در مسابقه شرکت کند. پس حتما قبل از اینکه به سوالات مسابقه پاسخ بدهید، منابع معرفی شده را مطالعه کنید!

منابع مسابقه شماره ۲: علم بهتر است یا ثروت؟ (ویژه سنین ۱۰ تا ۱۵ سال)

در دومین مسابقه اینترنتی دانش‌بنیان، سوالات و مسائل مسابقه از «کتاب علم بهتر است یا ثروت؟ – با فناوری هر دو» استخراج می‌شود. در این کتاب تلاش شده است تا با زبانی ساده و با بهره‌گیری از جذابیت‌های تصویری، مفاهیم مهم در زمینه کسب‌وکارهای دانش‌بنیان، برای دانش‌آموز ایرانی بیان شود. این کتاب از فروشگاه اینترنتی واوک قابل خریداری است و به سراسر ایران ارسال می‌شود.

حامیان مسابقه