ما –درست مانند بسیاری از شما- معتقد هستیم که «دانشجویی» یک مشغله موقت نیست که با شروع دوره تحصیلی آغاز شود و با فراغت از تحصیل به پایان برسد. در حقیقت دانشجویی نه شغل است و نه یک مرحله گذرا از زندگی، بلکه حرکتی است مستمر و خودخواسته در مسیری بی‌انتها به سمت دانایی.

درست است که بعضی اوقات تصویری که از فرد «دانشجو» و موقعیت آن در جامعه در ذهن ما نقش می‌بندد بیشتر یادآور فرد «جوینده مدرک» است تا «جوینده دانش»؛ اما همیشه هم این طور نیست. کم نیستند افرادی که در ورای کتاب‌ها و سرفصل‌های درسی و دانشگاهی، به دنبال فهم پدیده‌های علمی و کشف شگفتی‌های جهان هستند؛ با مطالعه درباره دنیای نانو به شوق می‌آیند و ناشناخته‌های کهکشان‌های دوردست ساعت‌ها ذهن‌شان را مشغول می‌کند. اگر شما هم در این دسته قرار دارید پیشنهاد می‌کنیم تا جشنواره #دانشجوینده_باشیم را در واوک دنبال کنید! شاید روز بزرگداشت دانشجو تا روز پژوهش فرصت خوبی باشد که بار دیگر به مفاهیم حقیقی «دانشجو» و «دانشجویی»‌ فکر کنیم و تلاش کنیم تا به معنای واقعی #دانشجوینده_باشیم!

واوک مانند سال گذشته، از روز دانشجو تا روز پژوهش (۱۶ تا ۲۵ آذر ۱۳۹۶)، جشنواره‌ای را با عنوان «دانشجوینده_باشیم» اجرا می‌کند. جشنواره‌ای برای همه کسانی که خود را دانشجوینده می‌دانند؛ همراه با شرایط ویژه برای خرید کتاب‌های خوب…

از روز دانشجو تا روز پژوهش در واوک ثبت سفارش کنید و…

 • ۱۰ درصد تخفیف بیشتر بگیرید (کدتخفیف: daneshjoo96)

  با ثبت سفارش از ۱۶ تا ۲۵ آذر می‌توانید ۱۰ درصد تخفیف بیشتر بگیرید. یادآوری می‌کنیم که کتاب‌های طبقه فناوری نانو فروشگاه اینترنتی واوک، با حمایت ستاد توسعه فناوری نانو با ۲۰ تا ۵۰ درصد تخفیف ارایه می‌شوند. همچنین این تخفیف علاوه بر تخفیف ویرگول‌های شما و تخفیف‌هایی است که به کتاب‌های روی پیشخان واوک اختصاص می‌یابد!

 • سفارش‌های بیش از ۳۰۰هزار تومان را در سراسر کشور با پست سفارشی رایگان دریافت کنید

  از ۱۶ تا ۲۵ آذر، سفارش‌های بیش از ۳۰۰ هزار تومان، رایگان از طریق پست سفارشی برای تمام نقاط ایران ارسال خواهند شد.

 • سفارش‌های تهران را رایگان تحویل بگیرید!

  اگر ساکن شهر تهران هستید، در این ایام با انتخاب روش ارسال «پیک موتوری رایگان» از ساعت ۱۳ تا ۱۷ سفارش‌های خودتان را رایگان تحویل خواهید گرفت.

 • با هر ویرگول ۱۲ تومان تخفیف بگیرید!

  هر ویرگول را در حالت عادی، با ارزش ۱۰ تومان می‌توانید به تخفیف تبدیل کنید. اما در ایام جشنواره #دانشجوینده_باشیم هر ویرگول را با نرخ ۱۲ تومان می‌توانید در سبد خریدتان به تخفیف تبدیل کنید!

  یادآوری: شما با عضویت در فروشگاه اینترنتی واوک، ۱۰۰ ویرگول در حساب کاربری خودتان ذخیره می‌کنید و در اولین سفارش هم می‌توانید آنها را به تخفیف تبدیل کنید. علاوه بر این با هر ثبت سفارش در فروشگاه اینترنتی واوک، (بسته به مبلغ سفارشتان) تعدادی ویرگول به حساب کاربریتان افزوده می‌شود و در خریدهای آتی خودتان می‌توانید آنها را هم به تخفیف تبدیل کنید!

به همراه هر سفارش یک کارت تخفیف هدیه بگیرید!

در ایام جشنواره #دانشجوینده_باشیم به همراه هر سفارش یک کارت تخفیف ۱۰ هزار تومانی اشتراک ماهنامه فناوری نانو ارسال می‌شود. نحوه استفاده از این کارت‌ها و کدهای تخفیف و مهلت استفاده در پشت هر یک از کارت‌ها درج شده است. (اشتراک ماهنامه فناوری نانو با این کارت‌های تخفیف از طریق پایگاه اینترنتی نانوسان و به صورت آنلاین ثبت می‌شود.)

«ماهنامه فناوری نانو» با هدف بیان آخرین دستاوردها، تحولات و رویدادهای علمی و تجاری خارجی و داخلی حوزه فناوری نانو و انتشار مقالات پژوهشی پژوهشگران دانشگاهی کشور، هر ماه توسط ستاد توسعه فناوری نانو منتشر می‌شود. با اشتراک این ماهنامه، نسخه چاپی این ماهنامه را در محل مورد نظرتان دریافت خواهید کرد…