دانشجوینده باشیم

ما –درست مانند بسیاری از شما- معتقد هستیم که «دانشجویی» یک مشغله موقت نیست که با شروع دوره تحصیلی آغاز شود و با فراغت از تحصیل به پایان برسد. در حقیقت دانشجویی نه شغل است و نه یک مرحله گذرا از زندگی، بلکه حرکتی است مستمر و خودخواسته در مسیری بی‌انتها به سمت دانایی.

درست است که بعضی اوقات تصویری که از فرد «دانشجو» و موقعیت آن در جامعه در ذهن ما نقش می‌بندد بیشتر یادآور فرد «جوینده مدرک» است تا «جوینده دانش»؛ اما همیشه هم این طور نیست. کم نیستند افرادی که در ورای کتاب‌ها و سرفصل‌های درسی و دانشگاهی، به دنبال فهم پدیده‌های علمی و کشف شگفتی‌های جهان هستند؛ با مطالعه درباره دنیای نانو به شوق می‌آیند و ناشناخته‌های کهکشان‌های دوردست ساعت‌ها ذهن‌شان را مشغول می‌کند. اگر شما هم در این دسته قرار دارید پیشنهاد می‌کنیم تا جشنواره #دانشجوینده_باشیم را در واوک دنبال کنید! شاید روز بزرگداشت دانشجو تا روز پژوهش فرصت خوبی باشد که بار دیگر به مفاهیم حقیقی «دانشجو» و «دانشجویی»‌ فکر کنیم و تلاش کنیم تا به معنای واقعی #دانشجوینده_باشیم!

واوک از روز دانشجو تا روز پژوهش (۱۶ تا ۲۵ آذر ۱۳۹۵)، جشنواره‌ای را با عنوان «دانشجوینده_باشیم» اجرا می‌کند. جشنواره‌ای برای همه کسانی که خود را دانشجوینده می‌دانند؛ همراه با شرایط ویژه برای خرید کتاب،‌ هدیه و مسابقه اینستاگرامی!

کد تخفیف

از روز دانشجو تا روز پژوهش در واوک ثبت سفارش کنید و…

مجموعه نرم‌افزارهای آموزشی میلیاردیم

به همراه هر سفارش یک میلیاردیم هدیه بگیرید!

مجموعه نرم‌افزارهای میلیاردیم شامل ۱۶ عنوان است و شما می‌توانید موضوع نرم‌افزار را خودتان در هنگام ثبت سفارش انتخاب کنید. مجموعه نرم‌افزارهای آموزشی میلیاردیم از چند بخش کلی،‌ با عناوین کلاس مجازی،‌ چندرسانه‌ای‌ها،‌ جزوه‌ها و اسلایدها،‌ مقالات آموزشی و معرفی منابع علمی تشکیل شده که هریک از این بخش‌ها اطلاعات مفید و کاربردی در اختیار علاقه‌مندان و پژوهشگران فناوری نانو قرار می‌دهند.

درباره مجموعه نرم‌افزاهای میلیاردیم بیشتر بدانید: خبرگزاری ایسنا و ستاد ویژه توسعه فناوری نانو

عناوین و موضوعات این مجموعه به شرح زیر است:

میلیاردیم میکروسکوپ الکترونی روبشی، میلیاردیم میکروسکوپ الکترونی عبوری، میلیاردیم میکروسکوپ الکترونی پروبی روبشی، میلیاردیم نانوساختارهای کربنی، میلیاردیم نانوکامپوزیت‌های پلیمری، میلیاردیم کاربردهای فناوری نانو در پزشکی و دارورسانی، میلیاردیم کروماتوگرافی گازی، میلیاردیم کروماتوگرافی گازی – طیف‌سنجی جرمی، میلیاردیم کروماتوگرافی مایع با کارایی بالا، میلیاردیم ایمنی فناوری نانو، میلیاردیم پراش اشعه ایکس، میلیاردیم ثبت اختراع بین‌المللی – پتنت، میلیاردیم سلول‌های خورشیدی نانوساختار، میلیاردیم نانو الکترونیک، میلیاردیم نانو الیاف، میلیاردیم نانو پوشش‌ها

مسابقه اینستاگرامی

هشتگ کنید: #دانشجوینده_هستم

شما می‌توانید از فعالیت‌های روزانه‌تان با موضوع مطالعه، پژوهش و حضور در دانشگاه، آزمایشگاه و سایر مراکز علمی و آموزشی عکس بگیرید و با هشتگ مسابقه #دانشجوینده_هستم در اینستاگرام منتشر کنید.

واوک به مشارکت‌کنندگان در این فراخوان، به قید قرعه یک ربع سکه بهاری آزادی و سه کارت هدیه پانصد هزار ریالی خرید کتاب از فروشگاه اینترنتی واوک اهدا می‌کند.

توجه: اگر اکانت شما در اینستاگرام Private است آن را به vaavakshop دایرکت کنید.

اگر در خصوص این مسابقه و این کمپین سوالی دارید با پشتیبانی واوک تماس بگیرید.

طراحی شده در فروشگاه اینترنتی واوک – آذر ۱۳۹۵ – تماس با واوک