جشنواره وقت‌های طلایی

شکی نیست که زمان یکی از مهم‌ترین منابعی است که در اختیار ما قرار دارد؛ منبعی محدود و تجدیدناپذیر!

هرچند که زمان و توجه به گذر آن، مفهوم جدیدی نیست و ادیبان و صاحبان اندیشه، در طول تاریخ به ما و شما نهیب زده‌اند که «غنیمنت شمارید فرصت…» اما با تغییر سبک زندگی به ویژه در سال‌‌های اخیر، موضوع محدودیت زمان و ضرورت استفاده بهینه از فرصت‌ها بیش‌از‌پیش مورد توجه قرار گرفته، تا جایی که «مدیریت زمان» به یکی از عوامل اصلی موفقیت شغلی و تحصیلی تبدیل شده است.

ما در واوک تلاش می‌کنیم تا بستری را ایجاد کنیم که امکان استفاده بهتر و بیشتر از فرصت‌ها برای شما فراهم شود و به همین خاطر در اولین قدم‌ها جشنواره «وقت‌های طلایی» را برگزار می‌کنیم. شما هم می‌توانید به جمع مخاطبان این جشنواره بپیوندید و…

کتاب‌های فناوری نانو

کتابهای جدیدتر و بیشتر بخوانید

در فروشگاه اینترنتی واوک بیش از ۲۰۰ عنوان کتاب در حوزه عمومی و تخصصی در حوزه فناوری نانو در دسترس شما قرار گرفته است. خبر خوب اینکه کتاب‌های منتشر شده در سال ۱۳۹۵ هم در میان این کتاب‌ها قرار دارند.

این کتاب‌ها با حمایت ستاد توسعه فناوری نانو با ۴۰ درصد تخفیف به نسبت قیمت پشت جلد، ارايه می‌شوند. شما ‌می‌توانید با استفاده از این حمایت، کتاب‌های بیشتر خریداری کنید و از دنیای فناوری نانو بیشتر بدانید!

خرید هوشمند، آگاهانه و مطمئن کتاب را تجربه کنید

شما می‌توانید با استفاده از ابزار‌های موجود در فروشگاه واوک به سادگی کتاب مورد نظرتان را بیابید. «تفکیک کتاب‌ها در زیرموضوع‌های تخصصی فناوری نانو»، «امکان جستجوی دقیق عنوان کتاب»، «پیشنهاد خودکار کتاب‌های مرتبط»، «مشاهده کتاب‌های موجود از نویسنده یا ناشر مورد نظر» و «مشاهده توضیحات تکمیلی و تصاویر جلد کتاب‌ها» برخی از امکانات فروشگاه اینترنتی واوک هستند که به شما در رسیدن به انتخاب درست ‌کمک می‌کنند.

شما می‌توانید پس از انتخاب کالاهای مورد نظر با انتخاب روش مناسب دریافت کالا (تحویل حضوری در فروشگاه واوک، پیک یا پست) و پرداخت اینترنتی وجه سفارش، کتاب‌های خود را در اولین فرصت تحویل بگیرید.

فروشگاه اینترنتی واوک
جشنواره وقت‌های طلایی

از تخفیف‌های شگفت‌انگیز جشنواره «وقت‌های طلایی» بهره‌مند شوید

در طول مدت برگزاری جشنواره «وقت‌های طلایی» (۱۵ تا ۲۵ شهریور ۱۳۹۵) شما می‌توانید با کد تخفیف GoldenTimes از ۱۵ تا ۵ درصد تخفیف بیشتر بهره‌مند شوید. این نکته را هم در نظر داشته باشید که تخفیف این جشنواره در روز ۱۵ شهریور ۱۵ درصد است و به ازای گذشت هر روز یک درصد از این تخفیف کاسته می‌شود!

همچنین اگر جمع مبلغ سبد کالای شما بیش از ۲۰۰ هزار تومان باشد، هزینه ارسال سفارش در سراسر کشور بر عهده فروشگاه واوک خواهد بود.

طراحی شده در فروشگاه اینترنتی واوک – شهریور ۱۳۹۵ – تماس با واوک