دهمین جشنواره فناوری نانو (IRANNANO2017)، از ۱۴ تا ۱۷ مهرماه ۱۳۹۶ – یعنی روزهای جمعه تا دوشنبه – در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. این جشنواره در وسعتی بالغ بر ۳۰۰۰ متر‌مربع و با حضور بیش از ۱۰۰ شرکت و نهاد داخلی و خارجی فعال در زمینه علوم و فناوری نانو، میزبان علاقمندان به فناوری‌های نوین خواهد بود.
پیشنهاد می‌کنیم زمانی را برای بازدید از نهمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو اختصاص دهید و در جریان تحولات فناوری نانو ایران و جهان قرار بگیرید! اما اگر به هر دلیل، فرصت بازدید از نهمین جشنواره فناوری نانو برای شما فراهم نیست، می‌توانید از رسانه‌های رسمی جشنواره، این رویداد را دنبال کنید.
مجله اینترنتی واوک هم در روزهای برگزاری نمایشگاه گزارش‌هایی اختصاصی از این رویداد خواهد داشت. این گزارش‌ها برای علاقمندانی که در خبرنامه واوک مشترک هستند ارسال خواهد شد. شما هم می‌توانید با ثبت آدرس ایمیل‌تان به اعضای این مجله اینترنتی بپیوندید.
و اما خبر خوب! واوک با شروع جشنواره فناوری نانو، طرح «جشنواره کتاب ایران‌نانو» را برگزار می‌کند. با اجرای این طرح از ۱۴ تا ۲۴ مهرماه ۱۳۹۶ فرصت خوبی برای تامین کتاب‌های مورد نیازتان در حوزه فناوری نانو خواهید داشت.

در جریان جشنواره فناوری نانو باشید!

شما می‌توانید با دریافت رایگان و مطالعه دویست‌و بیست‌و‌هشتمین شماره ماهنامه فناوری نانو، اطلاعات مفیدی در خصوص جشنواره فناوری نانو و وضعیت توسعه این فناوری در کشور کسب کنید. همچنین اخبار مربوط به برگزاری نهمین جشنواره فناوری نانو به صورت روزانه در بخش خبری سایت ستاد توسعه فناوری نانو منتشر می‌شود.

علاوه بر این‌ صفحه گزارش لحظه‌به‌لحظه نهمین جشنواره فناوری نانو اطلاعات به‌روز و مفیدی را از روند برگزاری این جشنواره در اختیار شما قرار می‌دهد.

ایران‌نانو۹۵؛ یک فرصت خوب برای تهیه کتاب‌های فناوری نانو

واوک با شروع نهمین جشنواره فناوری نانو، طرح «ایران‌نانو ۹۵» را آغاز می‌کند. با اجرای این طرح از ۱۴ تا ۲۴ مهرماه ۱۳۹۵ فرصت خوبی برای تامین کتاب‌های مورد نیازتان در حوزه فناوری نانو خواهید داشت.
در این بازه زمانی کاربرانی که اقدام به ثبت سفارش کنند، علاوه بر برخورداری از ۴۰ درصد تخفیف (با حمایت ستاد توسعه فناوری نانو)، مجموعه فیلم‌های نانو و صنعت را هدیه خواهند گرفت! ضمن اینکه سفارش‌های بالای ۲۰۰ هزارتومان هم رایگان به سراسر کشور ارسال می‌شود.
شما می‌توانید پس از انتخاب کالاهای مورد نظر با انتخاب روش مناسب دریافت کالا (تحویل حضوری در فروشگاه واوک، پیک و پست) و پرداخت اینترنتی وجه سفارش، کتاب‌های خود را در اولین فرصت تحویل بگیرید.
این را هم به خاطر داشته باشید که فروشگاه اینترنتی واوک با استقرار در جشنواره فناوری نانو (جنب درب اصلی سالن خلیج فارس نمایشگاه بین‌المللی تهران) کتاب‌های طبقه فناوری خود را به معرض نمایش ‌می‌گذارد و شما می‌توانید با مراجعه به این غرفه کتاب‌های مورد نظرتان را مشاهده و انتخاب کنید. (برای مشاهده روش‌های دسترسی به نمایشگاه بین‌المللی تهران اینجا کلیک کنید)

مجموعه فیلم‌های نانو و صنعت را هدیه بگیرید

مجموعه فیلم‌های نانو و صنعت توسط ستاد توسعه فناوری نانو منتشر شده است. این مجموعه شامل ۲ حلقه لوح فشرده است که در آن کاربردهای فناوری نانو در صنایع گوناگون (مانند صنایع ساختمان، خودرو، پزشکی و بهداست، کشاورزی، نفت، آب و محیط زیست و…) در قالب مستند علمی و صنعتی به نمایش درآمده است.
کاربرانی که در «ایران‌نانو۹۵» اقدام به ثبت سفارش در فروشگاه اینرنتی واوک کنند، مجموعه فیلم‌های نانو و صنعت را هدیه می‌گیرند!

مجموعه فیلم‌های نانو و صنعت

مشترک مجله اینترنتی واوک شوید!

آدرس ایمیل‌تان در این بخش وارد کنید و به جمع مشترکان مجله اینترنتی واوک بپیوندید تا گزارش‌های اختصاصی واوک را از نهمین جشنواره فناوری نانو دریافت کنید.

طراحی شده در فروشگاه اینترنتی واوک – مهر ۱۳۹۵ – تماس با واوک