در آستانه سال نو تصمیم گرفته‌ایم شرایطی را پدید بیاوریم که علاقمندان کتاب و کتابخوانی بتوانند بهترین کتاب‌های بازار ایران را با تخفیف و هدایای ویژه خریداری کنند. ما در کمپین #عیدگذرونی_با_کتاب سعی داریم این موضوع را یادآوری کنیم که تعطیلات نوروز علاوه بر دید و بازدید نوروزی و سفر و تفریح می‌تواند فرصت بسیار خوبی برای مطالعه کتاب‌هایی باشد که در طول سال شاید خیلی وقت برای آنها نمی‌گذاریم. روزهای آغازین سال به واسطه طراوت و فراغتی که دارد می‌تواند فرصت بسیار خوبی برای ایجاد تغییرات بزرگ در زندگی ما باشد! سعی کرده‌ایم برترین کتاب‌های ایران را از برترین ناشران ایران گردآوری کنیم و مجموعه‌ای غنی برای انتخاب کتاب‌دوستان آماده کنیم. علاوه بر این تخفیف‌ها و هدایایی را نیز در نظر گرفته‌ایم که در ادامه می‌توانید فهرست آنها را مشاهده کنید…

  • ۱۰ درصد تخفیف برای همه سفارش‌ها

    بسیاری از کتاب‌های موجود در فروشگاه اینترنتی واوک همواره با ۲۰ تا ۵۰ درصد تخفیف به علاقمندان ارائه می‌شوند؛ علاوه بر این در کمپین #عیدگذورنی_با_کتاب ۱۰ درصد تخفیف به همه خریداران و کتابدوستان اختصاص داده خواهد شد. برای استفاده این تخفیف کافی است در سبد خرید خودتان کد NEWYEAR را وارد کنید.

  • یک هدیه ویژه: سالنامه مغز

    به کاربرانی که مجموع سبدخریدشان بیش از ۲۰۰هزار تومان باشد روزشمار مغز هدیه داده خواهد شد. روز شمار مغز یک سالنامه و سررسید معمولی نیست! برای آشنایی بیشتر با این هدیه اینجا کلیک کنید.

  • ۱۰ برابر شانس بیشتر برای بردن ربع سکه بهار آزادی!

    امسال به قید قرعه به یکی از علاقمندان کتاب و کتابخوانی یک ربع سکه بهار آزادی هدیه خواهیم داد. برای شرکت در این قرعه‌کشی کافیست فرم قرعه‌کشی را پر کنید. البته کاربرانی که از ۱۰ تا ۲۴ اسفند از فروشگاه اینترنتی واوک خرید کنند، ۱۰ برابر شانس بیشتر دارند!

این سالنامه اصلا معمولی نیست!

تقریباً همه‌ی سالنامه‌های بازار یک‌جورند؛ یک‌جور یعنی صفحه یا نیم‌صفحه‌ای برای نوشتن‌های روزانه دارند، روزها و مناسبت‌های خاص را پررنگ نشان می‌دهند و اگر خیلی بخواهند خاص باشند عکسی، خطی، شعری اضافه‌ی روزها و هفته‌ها کرده‌اند.
برای کسی که روزهای آخر سال سالنامه‌های زیادی از گوشه و کنار هدیه می‌گیرد، این یک‌جور‌بودن‌ها جایی خسته‌کننده می‌شود و سالنامه‌ها به‌جای عصای دست بودن، هدیه‌ای تشریفاتی می‌شوند که گاهی تمام سال گوشه‌ی کتابخانه‌ی خانه یا محل کار خاک می‌خورند.
اینگونه شد که ما تصمیم گرفتیم این سالنامه را انتخاب کنیم؛ سالنامه‌ای که مثل هیچ کس نیست!
و تصمیم دارد مغز شما را در تمام طول سال، قبراق و هوشیار نگه دارد تا جسمی سالم و روحی شاد داشته باشید…
با رنگ‌آمیزی‌هایش از دنیای پراسترس فاصله بگیرید،
هر روز نرمش‌های مغزی را تمرین کنید،
و درباره‌ی سلامت مغز خود جمله‌هایی کاربردی و مفید بخوانید.
برای نوشتن تجربه‌های هر روزه، چیزهایی که یاد گرفتید و کارهایی که باید انجام دهید نیز فضای کافی هست.
مطمئنیم این روزشمار را همراه هر روز خود می‌کنید؛ چرا که سلامتی و سرزندگی را با روزهایتان رفیق خواهد ساخت.

مشترک شوید و یک ربع سکه ببرید!

در کمپین #عیدگذرونی_با_کتاب به دوستداران کتابی که مشترک شنبه‌نامه واوک شوند به قید قرعه یک ربع سکه بهار آزادی هدیه داده خواهد شد. شنبه‌نامه واوک خبرنامه متفاوتی است که هر شنبه توسط مجموعه واوک برای مشترکان ارسال می‌شود. این خبرنامه دربرگیرنده مطالب متنوعی است که می‌تواند برای همه کسانی که در مسیر دانایی گام برمی‌دارند، جذاب باشد. علاوه‌ بر این در شماره‌های مختلف «شنبه‌نامه واوک» هدایا و تخفیف‌هایی به صورت ویژه و صرفا برای مخاطبان این خبرنامه ارائه می‌شود. برای آشنایی با شنبه‌نامه واوک اینجا کلیک کنید. (یک نمونه از شنبه‌نامه‌های ارسال شده را اینجا ببینید)

 

برخی از کتاب‌های پیشنهادی ما برای عیدگذرونی امسال

طراحی شده در فروشگاه اینترنتی واوک – اسفند ۱۳۹۵ – تماس با واوک