برای بعضی از آدم‌ها کتاب صرفا یک ابزار کمک آموزشی است؛ چند برگ کاغذ صحافی شده حاوی مطالب مهم و نمره‌آور! برخی دیگر کتاب را یک رسانه می‌دانند؛ یک رسانه بی‌کلام و سرشار از اطلاعات که تقریبا در هر شرایطی قابل استفاده است. اما در این میان کسانی‌ هم هستند که کتاب را به عنوان یک دوست انتخاب کرده‌اند؛ یک همراه همیشگی که گاهی در لباس یک استاد برایشان از  علم و فناوری و فلسفه و هنر حرف می‌زند؛ گاهی همانند یک جهانگرد دنیادیده دستشان را می‌گیرد و آنها را به دیدن شگفتی‌های دنیای بی‌کران می‌برد؛ گاهی مانند یک رفیق، از هر دری سخنی می‌گوید تا حال و هوایشان را بهتر ‌کند و گاهی هم با پیشنها‌د‌های جدید، سبک و سیاق زندگی‌‌شان را متحول می‌کند.

صرف‌نظر از اینکه شما چه نگاهی به کتاب و کتاب‌خوانی دارید؛ حتما بارها به قصد تهیه کتاب راهی نمایشگاه‌ها و فروشگاه‌های مختلف شده‌اید اما شاید تا امروز همه تجربه‌هایتان در خرید کتاب موفق نبوده باشد. «انتخاب آگاهانه»، «دسترسی آسان» و «قدرت خرید» از عوامل تعیین کننده در خرید موفق کتاب هستند.

ما در «واوک» به دنبال فراهم کردن بستری هستیم تا علاقمندان به حوزه کتاب بتوانند خریدی ایده‌آل را تجربه کنند و برای تحقق این هدف تلاش کرده‌ایم تا همه عوامل موثر از جمله معرفی و طبقه‌بندی مناسب محصولات، ابزارهای فنی تسهیل‌کننده خرید اینترنتی، سیستم پردازش کالای کارآمد، امکان پرداخت آن‌لاین و ارسال با شیو‌ه‌های مطمئن و سریع را فراهم آوریم.

امیدواریم شما هم با بهره‌مندی از خدمات فروشگاه اینترنتی واوک،‌ خرید ایده‌ال کتاب را بارها تجربه کنید :)

فروشگاه اینترنتی واوک

نشان واوک متشکل از واحد‌های هندسی تکرار شونده‌ای است که طرحی شماتیک از علامت واوک (ویرگول)‌ را ایجاد کرده است. همچنین با کمی تامل در نشان واوک، نقشی از یک کتاب باز در وسط این نشان به چشم می‌خورد.

فروشگاه اینترنتی واوک

واوک معادل فارسی کلمه ویرگول یا کاما است؛ همان مکث دوست‌ داشتنی که در میان عبارت‌ها و جمله‌ها جای می‌گیرد و گاهی اوقات معنایی کاملا متفاوت به آن‌ها می‌بخشد.