Logo-vaavak

برای بعضی از آدم‌ها کتاب صرفا یک ابزار کمک آموزشی است؛ چند برگ کاغذ صحافی شده حاوی مطالب مهم و نمره‌آور! برخی دیگر کتاب را یک رسانه می‌دانند؛ یک رسانه بی‌کلام و سرشار از اطلاعات که تقریبا در هر شرایطی قابل استفاده است. اما در این میان کسانی‌ هم هستند که کتاب را به عنوان یک دوست انتخاب کرده‌اند؛ یک همراه همیشگی که گاهی در لباس یک استاد برایشان از علم و فناوری و فلسفه و هنر حرف می‌زند؛ گاهی همانند یک جهانگرد دنیادیده دستشان را می‌گیرد و آنها را به دیدن شگفتی‌های دنیای بی‌کران می‌برد؛ گاهی مانند یک رفیق، از هر دری سخنی می‌گوید تا حال و هوایشان را بهتر ‌کند و گاهی هم با پیشنها‌د‌های جدید، سبک و سیاق زندگی‌‌شان را متحول می‌کند.

صرف‌نظر از اینکه شما چه نگاهی به کتاب و کتاب‌خوانی دارید؛ حتما بارها به قصد تهیه کتاب راهی نمایشگاه‌ها و فروشگاه‌های مختلف شده‌اید اما شاید تا امروز همه تجربه‌هایتان در خرید کتاب موفق نبوده باشد. «انتخاب آگاهانه»، «دسترسی آسان» و «قدرت خرید» از عوامل تعیین کننده در خرید موفق کتاب هستند.

ما در «واوک» به دنبال فراهم کردن بستری هستیم تا علاقمندان به حوزه کتاب بتوانند خریدی ایده‌آل را تجربه کنند و برای تحقق این هدف تلاش کرده‌ایم تا همه عوامل موثر از جمله معرفی و طبقه‌بندی مناسب محصولات، ابزارهای فنی تسهیل‌کننده خرید اینترنتی، سیستم پردازش کالای کارآمد، امکان پرداخت آن‌لاین و ارسال با شیو‌ه‌های مطمئن و سریع را فراهم آوریم.

امیدواریم شما هم با بهره‌مندی از خدمات فروشگاه اینترنتی واوک،‌ خرید ایده‌ال کتاب را بارها تجربه کنید :)

فروشگاه اینترنتی واوک

واوک معادل فارسی کلمه ویرگول یا کاما است؛ همان مکث دوست‌ داشتنی که در میان عبارت‌ها و جمله‌ها جای می‌گیرد و گاهی اوقات معنایی کاملا متفاوت به آن‌ها می‌بخشد.

فروشگاه اینترنتی واوک

نشان واوک متشکل از واحد‌های هندسی تکرار شونده‌ای است که طرحی شماتیک از علامت واوک (ویرگول)‌ را ایجاد کرده است. همچنین با کمی تامل در نشان واوک، نقشی از یک کتاب باز در وسط این نشان به چشم می‌خورد.

به جمع ناشران همکار واوک بپیوندید‍!

واوک دست تمامی ناشران و فعالان عرصه کتاب را به گرمی می‌فشارد و همواره آماده آغاز و توسعه همکاری با این عزیزان است.

شما بهترین مشاور ما هستید!

تیم مدیریت «واوک» همواره از دریافت نقطه‌ نظرات شما استقبال می‌کند؛ پس با ما در تماس باشید!

واوک در رسانه‌ها

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، اختتامیه دومین دوره جشنواره فضای مجازی با عنوان «صفحه خیال» عصر دوشنبه (۲۵ آذر‌ماه ۱۳۹۸) در سالن همایش شهید چمران دانشگاه تربیت مدرس  برگزار شد و از فروشگاه اینترنتی واوک در بخش «پاسداشت زبان فارسی» با اهدای تندیس و لوح یادبود جشنواره تقدیر شد.

دومین جشنواره ملی «کتاب در فضای مجازی» (صفحه خیال) به همت موسسه خانه کتاب با رویکردی جدید و با نگاهی جامع و آینده‌نگر به تمامی حوزه‌ها و مسائل مربوط به کتاب در فضای مجازی با محورهای اقتصاد کتاب مجازی با محور کسب و کارهای نوپا، فرهنگ کتاب مجازی و کنشگران فرهنگی، فناوری های نوین و صنایع خلاق، پژوهش کتاب مجاری و بخش ویژه مردمی برگزار شد.

قادر اسدی

به گزارش ایلنا، کتاب «چهل‌نامه از دلتا-روسیا» روایتگر سفر نگارنده به کشور روسیه است. نوروزی در جریان سفر به روسیه به مناسبت‌های گوناگون، افراد مختلفی را مخاطب نامه‌هایش قرار داده و داستان‌های جذابی از سفرش را بازگو کرده است. برخی از این افراد از دوستان و نزدیکان او هستند و برخی دیگر از چهره‌های نام آشنا در هنر و سیاست و علم و اقتصاد. از آنتوان چخوف گرفته تا انوشه انصاری، بهروز غریب‌پور، شهرام شهریار و…

در کنار متن‌نامه‌ها، اسکیس‌های نقش‌بسته در صفحات کتاب،‌ لذت مطالعه آن را دوچندان می‌کند و به مخاطب این فرصت را می‌دهد که با نگارنده در طول سفر همراه شود.

به گزارش مجله اینترنتی واوک، عصر پنج‌شنبه، ۱۶ اسفند‌ماه ۱۳۹۷، با حضور جمعی از علاقمندان به سفر و کتاب در عمارت روشنان، چهل‌نامه از دلتا-روسیا به دنیای کتاب معرفی شد تا خاطره‌ای به یادماندنی برای همراهان واوک رقم بخورد.

در ادامه این مراسم، محمدرضا صاحبی، مدیر واحد نشر واوک، از روند انتشار این کتاب و تجربه همکاری با محمدرضا (پژمان) نوروزی و همین‌طور نگاه واوک به حوزه نشر کتاب گفت. پس از آن نوبت به امیر جوادی رسید تا به عنوان یکی از مخاطبان نامه‌‌های کتاب،‌ از حس‌وحالش بگوید و نامه‌ هجدهم کتاب با عنوان «به خاطر سگک» را برای حاضران بخواند. پژمان نورزوی این نامه را از مسکو و بعد از بازدید از یادبود لایکا برایش نوشته و داستان این سگ روس را بازگو کرده است. لایکا ماجرایی جالب و البته تاثربرانگیز دارد، این سگ برای یک سفر فضای انتخاب می‌شود،‌ سفری که به دلایل فنی (کار نکردن سپر حرارتی) با مشکل رو‌به‌رو می‌شود و بازگشتی ندارد.

قادر اسدی؛ مدیر فروشگاه الکترونیکی کتاب «واوک» در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) درباره تاثیر فعالیت کتاب‌فروشی‌های الکترونیکی بر کتاب‌فروشی‌های سنتی گفت: طی دو سال گذشته که به حوزه کتاب‌های عمومی ورود پیدا کرده‌ایم، حمایت‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که در قالب تخفیف‌های فصلی، شامل حال فروشگاه‌های اینترنتی کتاب نمی‌شود. علاوه براین تلاش‌ها برای گرفتن غرفه در نمایشگاه‌ها بین‌المللی کتاب تهران نیز ثمر بخش نبوده است.

اسدی گفت: شاید کتاب‌فروشی‌های اینترنتی برای کسب و کار کتاب‌فروشی‌های سنتی و به اصطلاح فیزیکی تهدید باشد اما برای کالای کتاب مفید‌‌ند.

قادر اسدی

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌ (ایبنا) فروشگاه الکترونیکی کتاب «واوک» با محوریت کتاب «علم بهتر است یا ثروت» مسابقه کتابخوانی ویژه نوجوان را در تعطیلات تابستانی برگزار می‌کند. متولیان برگزاری این رویداد،‌ تاکید بر اهمیت انتخاب شغل و همچنین آشنایی بیشتر دانش‌آموزان با مفاهیم علم، فناوری، ثروت و تجاری‌سازی را هدف‌گذاری کرده‌اند.

کتاب «علم بهتر است یا ثروت؟ با فناوری هر دو!» به مباحثی مانند تعریف فناوری، کارکرد‌های فناوری، فناوری‌های باستان، فناوری‌های مشهور ایرانی، انقلاب صنعتی، فروش فناوری،‌ فناورِ‌های نوین، مفهوم آینده‌نگاری فناوری، مرگ فناوری‌ها، مضرات فناوری و اهمیت فناوری پرداخته است.

«علم بهتر است یا ثروت» محور مسابقه کتابخوانی شد

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، سلسله رویدادهای بوک‌تاک با شعار «از کتاب گفتن، از کتاب شنیدن» توسط فروشگاه اینترنتی واوک و با همکاری نهادهای فعال در حوزه نشر و ترویج کتاب برگزار می‌شود. هدف از برگزاری این رویدادها معرفی کتاب‌های مفید موجود در بازار و ایجاد جذابیت در مخاطبان برای مطالعه کتاب‌ها با بیان محتوای محوری کتاب است. در هر کدام از رویدادهای بوک‌تاک یک یا چند کتاب محور موضوعی قرار می‌گیرد و افرادی که به موضوعات و محتوای کتاب‌ها مسلط هستند به سخنرانی می‌پردازند و مطالب مدونی از کتاب‌ها را بیان می‌کنند.

نخستین رویداد بوک‌تاک از ساعت ۱۴ تا ۱۷ روز پنجشنبه، (۲۲ تیرماه ۱۳۹۶) با محوریت «کتاب ایده عالی مستدام» در مرکز نوآوری و فناوری فناپ (کافه آی‌تی) برگزار می‌شود. ارایه محتوای نخستین بوک‌تاک را مهندس داود قرایلو برعهده دارد.

نخستین رویداد بوک‌تاک برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌ (ایبنا) به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع)، مسابقه کتابخوانی «داستان نانوتافته» به همت نشر سدید، انتشارات بسیج دانشگاه امام‌صادق(ع) و با همکاری فروشگاه اینترنتی کتاب «واوک» برگزار می‌شود.

طرح مسابقه کتابخوانی «داستان نانوتافته» تا یکم اردیبهشت‌ماه سال آینده ادامه دارد در پایان نیز به قید قرعه، جوایزی از‌ جمله یک دستگاه لپ‌تاپ، پنج دستگاه تبلت، بن‌ خرید کتاب به شرکت‌کنندگان اهدا خواهد شد.

کتاب «داستان نانوتافته» به حمایت «ستاد توسعه فناوری نانو» با تخفیف ۵۰ درصدی در فروشگاه اینترنتی «واوک» به نشانی vaavak.com در اختیار مخاطبان قرار دارد.

«داستان نانوتافته» محور مسابقه کتابخوانی شد