خبر، خبر، خبر! یک خبر هیجان‌انگیز برای شما دوستان عزیز ۱۰ تا ۱۵ ساله.
شما به شرکت در یک مسابقه کتاب‌خوانی دعوت شدید! یک مسابقه کتابخوانی با جایزه‌های بسیار جالب.
شرکت در این مسابقه خیلی ساده است. فقط کافیست چند ساعتی برای مطالعه یک کتاب مفید و جذاب وقت بگذارید و بعد با مراجعه به صفحه اینترنتی مسابقه به ۱۰ سؤال چهارگزینه‌ای پاسخ بدهید!
به یاد داشته باشید که شما با شرکت در این مسابقه کتابخوانی در هر صورت برنده هستید، چون یک کتاب خیلی خوب را مطالعه می‌کنید و مطالب زیادی درباره علم، فناوری و اختراع و… یاد می‌گیرید. اما اگر به سوال‌های مسابقه پاسخ صحیح بدهید یک جایزه ویژه هم دریافت می‌کنید! علاوه بر این در قرعه‌کشی این مسابقه هم شرکت داده می‌شوید و درصورتی‌که خوش‌شانس باشید جوایز ارزشمند دیگری هم نصیبتان می‌شود!

چه کتابی را باید مطالعه کنم؟

سؤالات این مسابقه از کتاب «علم بهتر است یا ثروت؟ با فناوری هر دو!» طرح‌شده است. این کتاب محتوای متنی زیادی ندارد و مطالعه آن خیلی زمان‌بر نیست اما اطلاعات بسیار مفیدی درباره علم، فناوری و اختراع در اختیار شما قرار می‌دهد.

حتماً می‌دانید که بزرگ‌ترین شرکت‌های تجاری دنیا، مثل شرکت‌هایی که تلفن‌های همراه،‌ تبلت‌ها، خودروها و… را تولید می‌کنند، با استفاده از فناوری‌های جدید محصولاتشان را می‌سازند، فناوری‌های جدید هم بر پایه پیشرفت‌های علمی توسعه پیدا می‌کنند. پس در نهایت این دانشمندان و فعالان علمی هستند که شرکت‌های بزرگ و ثروتمند دنیا را به پیش می‌برند. اما چطور؟ اصلاً فرق علم با فناوری چیست؟ اختراع چیست و چرا باید ثبت شود؟ مهندسی معکوس یعنی چه؟ و چند سؤال کلیدی دیگر که می‌توانید پاسخش را در کتاب «علم بهتر است یا ثروت؟ با فناوری هر دو!» پیدا کنید.

این کتاب را چطور تهیه کنم؟

کتاب «علم بهتر است یا ثروت؟ با فناوری هر دو!» از طریق فروشگاه اینترنتی کتاب واوک عرضه می‌شود. شما می‌توانید این کتاب را به صورت اینترنتی خریداری کنید و از طریق پست در آدرس موردنظرتان تحویل بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تهیه این کتاب با تعداد بالا می‌توانید با شماره تلفن‌های ۶۶۸۷۱۲۵۹ و ۶۶۸۹۱۱۷۴ (پیش‌شماره ۰۲۱) داخلی ۱۰۲ تماس بگیرید.

جایزه این مسابقه چیست؟

برای همه برندگان مسابقه: در صورتی که شما به سؤالات این مسابقه پاسخ صحیح بدهید، در جمع برندگان این مسابقه قرار می‌گیرید و بدون قرعه‌کشی بلیط بازدید از موزه علم و فناوری ایران (فرد برنده و یک همراه) را هدیه می‌گیرید! با این حساب شما می‌توانید به عنوان بازدیدکننده ویژه از اختراعات و دستاوردهای علمی دانشمندان بزرگ ایران و جهان در طول تاریخ، دیدن کنید!

برای خوش‌شانس‌ترها: اگر شما به سؤالات پاسخ صحیح بدهید، علاوه بر دریافت بلیط بازدید از موزه علم و فناوری ایران، در قرعه‌کشی این مسابقه هم شرکت داده می‌شوید و می‌توانید شانس خودتان را برای بردن ۱۰ کیت آموزشی فن‌آموز (نورآزما با قیمت ۱۱۰هزار تومان) امتحان کنید! این هدایا به صورت رایگان و با پست برای برندگان ارسال خواهد شد.

برای شرکت در این مسابقه تا چه زمانی فرصت دارم؟

برای شرکت در این مسابقه از ۲۰ تیر تا پایان شهریور ماه ۱۳۹۷ (ساعت ۲۴ روز شنبه، ۳۱ شهریور ۹۷) فرصت دارید.

پس فرصت را از دست ندهید! در این مسابقه شرکت کنید و دوستانتان را هم برای مطالعه کتاب «علم بهتر است یا ثروت؟ – با فناوری هر دو!» و شرکت در این مسابقه دعوت کنید!

حامیان مسابقه

سوالات متداول

جایزه‌های مسابقه چطور اهدا می‌شود؟

پس از اتمام مهلت ثبت‌نام مسابقه، قرعه‌کشی در روز پنجشنبه، ۵ مهر ۹۷ انجام می‌شود و نفرات برگزیده مسابقه از طریق مجله اینترنتی واوک و شبکه‌های اجتماعی واوک اطلاع‌رسانی می‌شود و طی تماس تلفنی هماهنگی‌های لازم برای ارسال هدایا صورت می‌گیرد.

اگر به همه سوالات پاسخ صحیح ندهم، جایزه نمی‌گیرم؟

اگر به همه سوالات پاسخ صحیح بدهید، جوایز ارزنده‌ای به شما اهدا خواهد شد. اما حتی اگر به همه سوالات هم پاسخ صحیح ندهید باز هم برنده‌اید! می‌پرسید چرا؟! اول اینکه یک کتاب خوب مطالعه کرده‌اید و به معلومات و دانایی شما افزوده شده است. دوم اینکه به همه شرکت‌کنندگان این مسابقه (پس از اتمام مسابقه) کد تخفیف خرید اینترنتی کتاب از فروشگاه واوک ایمیل خواهد شد.

اخبار مسابقه را چطور دنبال کنیم؟

اخبار و رویدادهای واوک را از طریق مجله اینترنتی واوک، شنبه‌نامه‌های واوک و اینستاگرام واوک می‌توانید دنبال کنید.

فرم شرکت در مسابقه علم بهتر است یا ثروت؟

1 اطلاعات فردی
2 سوال‌های مسابقه