نمایشگاه مجازی کتاب

نمایشگاه مجازی کتاب ۱۳ تا ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ در فروشگاه اینترنتی واوک برگزار می‌شود. شعاز نمایشگاه مجازی کتاب را «کتاب خوب بیشتر بخوانیم» انتخاب کرده‌ایم و سعی کرده‌ایم گزیده‌ای از کتاب‌های خوب بازار نشر را در این نمایشگاه ارائه کنیم. در این نمایشگاه کتاب‌های مختلفی در حوزه داستان، روان‌شناسی، کسب و کار و دانش و فناوری گردآوری شده است و با تخفیف‌ها و هدایای ویژه ارائه شده است. در ادامه می‌توانید تخفیف‌ها و موضوعات مختلف کتاب‌های این نمایشگاه را مشاهده کنید…

در این ایام با کد تخفیف BOOKFAIR می‌توانید ۵ تا ۵۵ درصد تخفیف بگیرید. ضمن اینکه سفارش‌های بالای ۲۰۰ هزار تومان رایگان ارسال خواهد شد. همچنین اگر در حساب کاربری خودتان ویرگول ذخیره کرده باشید، می‌توانید آن‌ها را به تخفیف تبدیل کنید!

ویرگول‌ها در نمایشگاه مجازی کتاب ارزشمند هستند!

 • ویرگول چیست؟

  ویرگول در واقع پول مجازی در فروشگاه اینترنتی واوک است. با فعالیت در فروشگاه اینترنتی واوک این ویرگول‌ها در حساب کاربری شما ذخیره می‌شود و شما می‌توانید هنگام ثبت سفارش آن‌ها را به پول نقد تبدیل کنید و تخفیف بگیرید!

 • ویرگول‌ها چطور به دست می‌آیند؟

  در حال حاضر اگر شما عضو فروشگاه اینترنتی واوک شوید، همان ابتدا ۱۰۰ ویرگول در حساب کاربری شما ذخیره می‌شود و در سفارش اول خودتان هم می‌توانید آنها را نقد کنید! علاوه بر این، با خرید هر کتابی، تعدادی ویرگول به ویرگول‌ها شما اضافه می‌شود و در سفارش‌های بعدی می‌توانید از آنها استفاده کنید. این تازه آغاز کار است و در آینده اخبار بیشتری از ویرگول‌های واوک خواهید شنید!

 • هر ویرگول چقدر می‌ارزد؟

  در حالت عادی هر ویرگول ۱۰ تومان ارزش دارد. اما به بهانه‌های مختلف، ارزش هر ویرگول می‌تواند کم یا زیاد شود! مثلا از ۱۳ تا ۲۳ اردیبهشت (همزمان با نمایشگاه مجازی کتاب) ارزش هر ویرگول ۱۱ تومان در سایت محاسبه می‌شود :)

 • ویرگول‌ها چقدر اعتبار دارند؟

  در حال حاضر ویرگول‌ها تاریخ انقضا ندارند و فقط ممکن است ارزش آنها کم و زیاد شود.

کتاب‌های برگزیده از ناشران فعال ایران را یکجا ببینید!

به کدام موضوع علاقمندید؟

 

برای دسترسی به نمایشگاه مجازی کتاب در هیچ ترافیکی نمی‌مانید! در نمایشگاه مجازی کتاب امکان جستجوی راحت کتاب‌ها برای شما فراهم است در نمایشگاه مجازی کتاب اطلاعات کافی برای راهنمایی بازدیدکنندگان ارائه شده است نمایشگاه مجازی کتاب در همه ساعات شبانه‌روز در دسترس است هر جای ایران که باشید، نمایشگاه مجازی کتاب در دسترس شماست

طراحی شده در فروشگاه اینترنتی واوک – اردیبهشت ۱۳۹۶ – تماس با واوک