دهمین جشنواره فناوری نانو (IRANNANO2017)، از ۱۴ تا ۱۷ مهرماه ۱۳۹۶ – یعنی روزهای جمعه تا دوشنبه – در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. این جشنواره در وسعتی بالغ بر ۳۰۰۰ متر‌مربع و با حضور بیش از ۱۰۰ شرکت و نهاد داخلی و خارجی فعال در زمینه علوم و فناوری نانو، میزبان علاقمندان به فناوری‌های نوین خواهد بود.
پیشنهاد می‌کنیم زمانی را برای بازدید از نهمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو اختصاص دهید و در جریان تحولات فناوری نانو ایران و جهان قرار بگیرید! اما اگر به هر دلیل، فرصت بازدید از نهمین جشنواره فناوری نانو برای شما فراهم نیست، می‌توانید از رسانه‌های رسمی جشنواره، این رویداد را دنبال کنید.
مجله اینترنتی واوک هم در روزهای برگزاری نمایشگاه گزارش‌هایی اختصاصی از این رویداد خواهد داشت. این گزارش‌ها برای علاقمندانی که در خبرنامه واوک مشترک هستند ارسال خواهد شد. شما هم می‌توانید با ثبت آدرس ایمیل‌تان به اعضای این مجله اینترنتی بپیوندید.
و اما خبر خوب! واوک با شروع جشنواره فناوری نانو، طرح «جشنواره کتاب ایران‌نانو» را برگزار می‌کند. با اجرای این طرح از ۱۴ تا ۲۴ مهرماه ۱۳۹۶ فرصت خوبی برای تامین کتاب‌های مورد نیازتان در حوزه فناوری نانو خواهید داشت.