مجله اینترنتی واوک

دانلود تقویم آذر ماه

تقویم آذر ۱۳۹۶

به آخرین ماه پاییزی از سال ۱۳۹۶ رسیدیم. مانند ماه گذشته، تقویم آذر ۱۳۹۶ را با حال و هوایی پاییزی برای پس‌زمینه کامپیوترهای رومیزی و لپ‌تاپ‌ها و… طراحی و منتشر کرده‌ایم. در تقویم آذر ماه جمله‌ی «کتاب بخوانیم و بیشتر بدانیم» را در طراحی گنجانده‌ایم! این بار هم جمله را از نویسنده، کارگزدان، مدیر و… خاصی نقل نکرده‌ایم! این جمله فقط یک یادآوری است. از همان روزهایی که خواندن و نوشتن را یادگرفتیم، به ما گوشزد کرده‌اند که کتاب بخوانیم. کتاب بخوانیم تا از تجربه و دانش دیگران بهره ببریم. با همین مضمون در شبکه‌های اجتماعی جمله «کسی‌که کتاب می‌خواند، هزاران زندگی را پیش از مرگ خود تجربه می‌کند، اما کسی‌که کتاب نمی‌خواند، فقط یک زندگی را تجربه می‌کند.» دست به دست می‌شود و این سخن را به جورج آر.آر. مارتین (نویسنده کتاب بازی تاج و تخت (از مجموعه داستان نغمه آتش و یخ) که سریال معروف Game of Thrones را با اقتباس از آن ساخته‌اند!) نسبت می‌دهند. فارغ از اینکه این جمله را چه کسی گفته است، سخن عمیق و تاثیرگذاری است. تا امروز چند زندگی را تجربه کرده‌ایم؟
به همین دلیل هم در تقویم آذرماه جمله ساده «کتاب بخوانیم و بیشتر بدانیم» را قرار داده‌ایم تا به خودمان یادآوری کنیم که بیشتر و بیشتر کتاب بخوانیم و بیشتر و بیشتر بدانیم!

یادآوری می‌کنیم که برای دانلود فایل باید به ابعاد نمایشگر (رزولوشن مانیتور) خودتان توجه داشته باشید. برای این کار می‌توانید از سایت www.whatismyscreenresolution.com کمک بگیرید.

تقویم‌های آذر ماه را از لینک‌های زیر می‌توانید دریافت کنید. اگر در رابطه با تقویم‌های واوک نظر و پیشنهادی دارید در کامنت‌های همین مطلب به ما اعلام کنید.