مجله اینترنتی واوک

معرفی کتاب بهترین سال زندگی تو

بهترین سال زندگی‌تان را رقم بزنید

دارن هاردی سخنران محبوب انگیزشی آمریکایی،  نویسنده کتاب اثر مرکب و نسخه‌های پرفروش نیویورک تایمز، این بار در کتاب «بهترین سال زندگی تو (روشی اثبات شده برای رسیدن به اهداف بزرگ)» به معرفی سیستم مدیریت دستاوردها می‌پردازد و در راه رسیدن به اهداف روش‌هایی برای برنامه‌ریزی هفتگی، ماهانه و فصلی بیان می‌کند. این کتاب به ترجمه محمد میرزایی و به همت انتشارات نگاه نوین و حمایت مجله خلاقیت منتشر شده که اکنون به چاپ نهم رسیده است.

…اغلب مردم بیشتر مایل هستند برنامه خرید خواروبار بنویسند تا این‌که برای زندگی‌شان برنامه بچینند. به همین دلیل است که پیشرو شدن در زندگی این‌قدر ساده است؛ کافی‌ست بایستید و به جلو حرکت کنید. ۹۷ درصد از مردم نمی‌توانند خودشان را به زحمت بیندازند. ناراحت کننده است ولی واقعیت دارد… اما نه برای شما.

در این کتاب نشان‌تان می‌دهم که چگونه در چند ماه به چیزی برسید که بقیه در کل زندگی به آن می‌رسند. اگر انگیزه و شور فراوان برای دوباره طراحی کردن آینده‌تان دارید، این برنامه برای شماست. این‌بار کمک‌تان می‌کنم تا قدرت شکست‌ناپذیر درونی، نیروی محرکه و شور و انگیزه بی‌پایان‌تان را کشف کنید. نه این قدرت اراده‌تان نیست. این «قدرتِ چرا» است. این قدرت وادارتان می‌کند کوه‌ها را جابه‌جا کنید…

هر وقت از من درباره مهارت شماره یک برای رسیدن به موفقیت می‌پرسند، فوری جواب می‌دهم: توانایی برای مشخص کردن، پیگیری کردن و رسیدن به هدف‌های بزرگ. رسیدن به هدف فقط نوشتن فهرست آرزوها نیست. بلکه علاوه بر آن طراحی یک برنامه عملی هم احتیاج است تا شما را برای مدت زمان کافی با انگیزه و مسئولیت‌پذیر نگه دارد تا به ثمر رسیدن رویاها و اهداف‌تان را ببینید. این برنامه را دنبال کنید تا شما هم با این فرمول به سمت به واقعیت رساندن رویاهای بزرگ، میل‌ها و اهداف هیجان انگیزتان حرکت کنید. هر قدم از این برنامه یک لایه جدید از کیک است. خیلی مهم است که قبل از رفتن به مرحله بعد، هر قدم را تکمیل کنید. اگر قبل از کامل شدن کیک، روی آن خامه اضافه کنید،‌ خراب می‌شود. برنامه‌تان هم این‌جوری‌ست. باید خودتان را مجبور کنید برای این‌کار زمان بخرید، بعد به سیستم مدیریت دستاوردها وفادار بمانید. متعهد بودن مانند بارداربودن است؛ یا هستید یا نیستید!. این مهارت اصلی برای موفقیت است…

فروشگاه اینترنتی کتاب واوک این کتاب را به شما عرضه می‌کند با این امید که بتوانید بهترین سال را برنامه‌ریزی و زندگی کنید. پیشاپیش بهترین سال زندگی‌تان مبارک!