مجله اینترنتی واوک

کتاب تبدیل رویا به ثروت

کتابی برای کارآفرینان محتاط!

«تبدیل رویا به ثروت (کارآفرین‌های محتاط چگونه بدون انجام ریسک‌های بزرگ، ثروتمند می‌شوند)» کتابی است درباره کارآفرینی، که کمک‌تان می‌کند کسب‌و‌کار موفق‌تان را شروع کنید و رشد دهید. این کتاب به صورت ویژه برای آن‌هایی نوشته شده که در انجام این کار، استرس دارند و شاید می‌ترسند. همان‌ها که هرچند درباره ایده‌ کسب‌و‌کاری‌شان هیجان دارند، ولی جرات نمی‌کنند از شغل روزمره‌شان استعفا دهند و آینده‌شان را به خطر بیاندازند. در واقع این کتاب برای کارآفرین‌های محتاطی مثل من نوشته شده است. مایکل مستر سون در این کتاب مخالف افسانه همیشگی است که: برای رسیدن به یک موفقیت بزرگ، باید از پول و آبرو و نزدیکانت مایه بگذاری و ریسک کنی. واقعیت این است که خیلی از کارآفرینان موفق، با روش‌های محتاطانه و محافظه‌کارانه موفق شده‌اند. اولین کسب‌و‌کارم را به این خاطر شروع کردم که تمام مزایای کارآفرینی را می‌خواستم. مزایایی مثل استقلال، قدر و منزلت و پول. ولی هیچ اعتقادی نداشتم به این که برای رسیدن به این مزایا باید ریسک و خطر کنم. به همین دلیل به خودم می‌گویم کارآفرین محتاط!
این کتاب که با ترجمه ژان بقوسیان توسط انتشارات ثروتمندان خودساخته چاپ شده است، راهی را نشان‌تان می‌دهد که نگارنده رفته است و حاوی مهم‌ترین آموخته‌ها و اسراری است که نه فقط برای او بلکه برای مشتریان و شاگردانش بارها و بارها جواب داده است و تقریبا برای هر کسب‌و‌کاری در هر جایی مناسب است.

…وقتی برای بقیه شغل ایجاد می‌کنید، نه‌تنها برای خودتان ثروت به وجود آورده‌اید، بلکه به آن‌ها نیز خیر رسانده‌اید. کارآفرینان تفاوت خلق می‌کنند و روی زندگی مردم اثر می‌گذارند. این موضوع همان‌قدر که ساده است، عمیق هم هست…

این کتاب در طبقه کتاب‌های مدیریت، کارآفرینی و کسب‌و‌کار فروشگاه اینترنتی واوک قرار دارد و مطالعه آن می تواند به شما کمک کند تا به باشگاه کارآفرینان بپیوندید!