مجله اینترنتی واوک

دانلود تقویم اسفند ماه

تقویم اسفند ۱۳۹۶

 

به آخرین ماه از سال ۱۳۹۶ رسیدیم. ماننده ماه‌های گذشته، تقویم اسفند ۱۳۹۶ را برای پس‌زمینه کامپیوترهای رومیزی و لپ‌تاپ‌ها و… طراحی و منتشر کرده‌ایم. در تقویم اسفند ماه پاراگراف «زمان شما محدود است، پس با زندگی کردن زندگی کسی دیگر، آن را هدر ندهید. در تله عقاید تعصبی نیفتید که همانا زندگی با نتایج تفکر افراد دیگر است. اجازه ندهید هیاهوی نظرات دیگران، ندای درونی شما را خاموش کند…» را در طراحی گنجانده‌ایم! احتمالا این جملات را در سخنرانی تاثیرگذار استیو جابز در دانشگاه استنفورد شنیده‌اید (و اگر نشنیده‌اید حتما وقت بگذارید و بشنوید!). در پیشگفتار کتاب خودباوری در خلاقیت، مترجمان کتاب این پاراگراف را آورده‌اند و در ادامه موضوع را اینطور ادامه داده‌اند که:

احتمالا این جملات الهام‌بخش استیو جابز را شنیده‌اید. به راستی چگونه می‌توانیم زندگی منحصربه‌فرد خودمان را زندگی کنیم و اثر متفاوت «از جنس خودمان» بر دنیا بگذاریم؟ چند درصد از انسان‌ها خودشان را «همان‌گونه که به واقع هستند» باور کرده‌اند و کارهای معنادار و دلخواه‌شان را انجام می‌دهند؟ اندکی به این فکر کنید که چرا پاسخ به این سوال چندان دلگرم کننده نیست؟…

در ادامه به ریشه‌های این موضوع پرداخته‌اند و نکاتی در خصوص اهمیت توجه به این مساله را بیان کرده‌اند که در کتاب خودباوری در خلاقیت می‌توانید مطالعه کنید. پیش از این هم این کتاب را در مجله اینترنتی واوک معرفی کرده بودیم که توصیه می‌کنیم نگاهی به آن بیاندازید.

مطالعه  تقویم دی ۱۳۹۶

در آخرین ماه از سال ۹۶، این جملات الهام‌بخش استیو جابز را در تقویم گنجانده‌ایم تا پیش از آغاز سال ۹۷ با خودمان مرور کنیم که «آیا همان‌گونه که هستم، خودم را باور کرده‌ام؟ کارهای معنادار و دلخواه خودم را انجام داده‌ام؟…» امیدواریم از تقویم این ماه هم بهره ببرید و با دوستان و همکاران خودتان هم به اشتراک بگذارید.

مطالعه  تقویم خرداد ۱۳۹۶

یادآوری می‌کنیم که برای دانلود فایل باید به ابعاد نمایشگر (رزولوشن مانیتور) خودتان توجه داشته باشید. برای این کار می‌توانید از سایت www.whatismyscreenresolution.com کمک بگیرید.

در طی یک سال گذشته برای هر ماه یک تقویم اختصاصی طراحی کردیم و در مجله اینترنتی واوک به اشتراک گذاشتیم و در برخی موارد هم بازخوردهایی از شما همراهان گرامی گرفته‌ایم. برای طراحی تقویم‌های سال ۹۷ مشتاقیم ایده‌ها و پیشنهادهای شما را نیز بدانیم. اگر در رابطه با تقویم‌های واوک نظر و پیشنهادی دارید در کامنت‌های همین مطلب به ما اعلام کنید.