مجله اینترنتی واوک

پول؛ ۷قدم تا رسیدن به آزادی مالی

مهم‌ترین تصمیم مالی زندگی‌تان را بگیرید

آنتونی رابینز را باید در شمار آن دسته از ستارگانی قرار داد که تحولی شگرف را در یک صنعت به وجود آوردند. تاثیر و تحول رابینز بر صنعت موفقیت و خودیاری را می‌توان با تاثیر هنری فورد بر صنعت خودرو یا استیو جابز بر صنعت دیجیتال مقایسه کرد. کتاب «پول؛ ۷قدم تا رسیدن به آزادی مالی» که در پایان سال ۲۰۱۴ منتشر شده است، کتابی است بسیار متفاوت از آنتونی رابینز. کتابی که در آن، رابینز برای اولین بار و به شکل تام‌و‌تمام به موضوع پول می‌پردازد و تمام احساساتی را بررسی می‌کند که این موضوع در ذهن ما انسان‌ها به وجود می‌آورد.

رابینز در این کتاب یک ژورنالیست کامل است که با نابغه‌ترین افراد دنیای مالی مصاحبه می‌کند تا آن‌ها به ما راهکارهایی ارائه‌ دهند که امنیت و آزادی مالی را در زندگی خود جاری سازیم. پیشنهادهای بسیاری از بزرگان اقتصاد جهان که در این کتاب مطرح شده است به کار هر کسی می‌آید که می‌خواهد آینده‌ای مطمئن و در عین حال بلندپروازانه از نظر مالی برای خود ایجاد کند.

یکی از نابغه‌های دنیای مالی به رابینز می‌گوید آموزه‌هایی که در این کتاب مطرح شده است به اندازه گذراندن صد کلاس سطح بالای مدیریت بازرگانی برای یک فرد ارزش دارد. به نظر می‌رسد این جمله توصیفی دقیق و در عین حال موجز از کتابی باشد که آنتونی رابینز آن را کتاب عمر خود دانسته است.

…اگر می خواهید ثروتمند شوید، باید بدانید واقعا دنبال چه هستید و ثروت را برای چه می‌خواهید. اگر مهم‌ترین نیاز زندگی‌تان را اطمینان بدانید، جهت حرکت و نحوه رفتارتان در روابط، کسب و کار و مسائل مالی فرق می‌کند با کسی که عشق را نیاز شماره یک خود می‌داند. اگر عمیق‌تر شوید، می‌بینید چیزی که دنبال‌اش هستید اصلا پول نیست. آن‌چه واقعا دنبال‌اش هستید چیزی است که فکر می‌کنید پول قرار است به شما بدهد. در نهایت این یک مجموعه احساسات است و پایه‌ آن احساسات را نیازها تشکیل می‌دهند…

جدیدترین اثر آنتونی رابینز؛ «پول؛ ۷قدم تا رسیدن به آزادی مالی» از سری کتاب‌های «ثروتمندان خودساخته» است که به قلم درسا عظیمی، شادی حسن‌پور، سمانه کاوندی و پرستو خوشفکر ترجمه شده است و فروشگاه اینترنتی کتاب واوک با عرضه این کتاب در بخش کتاب‌های مدیریت، کارآفرینی و کسب و کار در کنار شما خواهد بود تا  ۷ قدم ساده برای آزادی مالی‌تان را طی کنید.