مجله اینترنتی واوک

عیدگذرونی با کتاب

همه آنچه باید درباره جشنواره عیدگذرونی با کتاب بدانید!

فروشگاه اینترنتی واوک امسال نیز در آستانه سال نو به منظور ترویج فرهنگ کتاب‌و‌کتاب‌خوانی جشنواره #عیدگذرونی_با_کتاب را از ۱۵ تا ۲۵ اسفندماه اجرا می‌کند.

همزمان با اولین روزهای فصل بهار و عید نوروز، سنت دیرینه دیدوبازدید جان تازه‌ای می‌گیرد. دیدارهایی که با لذت شیرین عیدی دادن و عیدی گرفتن همراه است! فروشگاه اینترنتی واوک به مناسبت فرا رسیدن نوروز جشنواره #عیدگذرونی_با_کتاب را برای دومین سال پیاپی برگزار می‌کند و این فرصت خوبی است تا شما نوروز را با کتاب‌های جدید سپری کنید و البته به دوستان و عزیزانتان هم کتاب عیدی بدهید!

در این جشنواره می‌توانید کتاب‌های مورد نظرتان را با ۱۰ درصد تخفیف بیشتر تهیه کنید. این کتاب‌ها در طبقه‌‌های مختلفی مانند داستان‌های ایرانی و خارجی، کتاب‌های نجوم، کسب‌وکار، موفقیت، عاشقانه، علمی و نانو عرضه می‌شوند.

بخش جذاب دیگر این جشنواره مسابقه اینستاگرامی #عیدگذرونی_با_کتاب است. برای شرکت در این مسابقه تا ۱۵ فروردین‌ماه فرصت دارید عکسی با موضوع عیدگذرونی با کتاب بگیرید و با هشتگ #عیدگذرونی_با_کتاب در اینستاگرام منتشر کنید. ۱۰ عکس توسط داوران مسابقه به عنوان عکس‌های برگزیده انتخاب و در اکانت اینستاگرام واوک منتشر می‌شود. عکسی که تا ساعت ۱۶ روز دوشنبه ۲۰ فروردین بیشترین لایک را داشته باشد به عنوان عکس برنده معرفی می‌شود.

همچنین شما می توانید با پیوستن به کمپین  #عیدگذرونی_با_کتاب اطرافیان خود را به کتاب‌خوانی در ایام نوروز تشویق کنید. برای این کار تنها کافی است فرم پیوستن به کمپین را تکمیل کنید.