مجله اینترنتی واوک

چالشگران؛ داستانِ موفقیت ستاره‌های اقتصادی ایران

چالشگران؛ داستانِ موفقیت ستاره‌های اقتصادی ایران

سال ۱۳۸۶ بعد از آن اتفاق بزرگ، روزی که تصمیم گرفتم دوباره به آموزش مهارتی بازگردم، علاقه به کشف سبک زندگی ثروت‌آفرین و فقرآفرین یکی از انگیزه‌های مهمم بود. «چالشگران» که دومین رمان‌واره آموزش موفقیت و مدیریت فردیِ ایرانی است؛ برای من – امیرحسین مظاهری سیف – فقط یک تکلیف یا یک عشق نیست، تداوم یک زندگی پرافتخار است که باید ساخته شود. نه زندگی یک شخص، بلکه زندگی یک ملت که قرن‌ها باید سرافراز زندگی کند. ساختن زندگی پرافتخار نیاز به الگوها و آموزه‌های واقعی دارد، چالشگران هم لبریز از همین واقعیت‌هاست. البته ۶سال طول کشید تا به پختگی دلخواهم برسد، سطحی که باید از آن لذت می‌بردم تا بتوانم به شما تقدیم کنم. اما یک نگرانی جدی دارم، می‌ترسم با خواندن ماجراهای این کتاب لذت ببرید و برای چند روزی هیجان‌زده شوید و بعد بدون هیچ الگوبرداری از این نمونه‌ّای درخشان به زندگی عادی ادامه دهید، بدون هیچ تحولی. هدف از نوشتن این کتاب، بیداری اراده‌ها برای آمادگی در نبرد اراده‌هاست. با تمام وجود تلاش کردم این بیداری را با داستان‌های واقعی و جذابی ایجاد کنم که ستاره‌های اقتصادی ایران در زندگی خود خلق می‌کنند. فاطمه مقیمی، طاهره جوان، احد عظیم‌زاده، مرتضی سلطانی و موسی محمدی از جمله آن‌ها هستند. امیدوارم این تلنگرها به اندازه کافی اثربخش و بیدارگر باشند.

قانون شماره ۴ ثروت‌آفرینان میگه: بهترین ایده‌ها و اهداف و نیت‌ها اگر سیستم رفتاری پشتیبان نداشته‌ باشه شکست می‌خوره. در واقع یکی از دلایل مهم نرسیدن به اهداف نداشتن یک زمینه درونی است. زمینه درونی چیه؟ مجموعه عادت‌ّ‌هاییه که تو رو به هدفت می‌رسونه. «اگر آلمانِ نازی بزرگترین کوره‌ّهای انسان‌سوزی رو داشت، افرادی که بدون ایجاد عادت لازم آرزو می‌کنن،‌ بزرگترین کوره‌های آرزو سوزی رو دارن.»….

اجازه بدهید برای رفع نگرانی خودم بی‌تعارف حرف دلم را بزنم. این کتاب که در دست شماست. در واقع دست تقاضای من به سوی  شماست تا دستم را بگیرید و در راه تحقق رویایم، یاری‌ام کنید. رویای ایرانی قدرتمند و بی‌نیاز که به یک ابرقدرت اقتصادی در جهان تبدیل شده است.

کتاب خواندنی چالشگران به قلم امیر حسین مظاهری سیف، در کنار دیگر کتاب‌های ارزشمند با موضوع موفقیت در فروشگاه اینترنتی کتاب واوک ارایه شده است. ما هم شما را به مطالعه این رمان‌واره دلنشین دعوت می‌کنیم.