مجله اینترنتی واوک

موفقیت به روایتِ «قهرمان صنعت ورزش ایران»

موفقیت به روایتِ «قهرمان صنعت ورزش ایران»

یکی از رازهای اصلی کامیابی و توانگری در این است که مسیر، اولویت بیشتری نسبت به هدف دارد و در مسیر است که یک هدف به اوج می‌رسد یا سقوط را تجربه می‌کند. قرار نیست از خلال یک مسیر نادوست‌داشتنی و نامطلوب، هدفی دوست‌داشتنی و مطلوب خلق شود. احساسی که در طول پیمودن مسیر داری، هدف را می‌سازد و البته در انتهای مسیر است که می‌فهمی تجربه پیمودن مسیر تحقق یک هدف، شیرین‌تر از دستیابی به خود آن هدف است.

… در ژاپن رسم عجیبی برقرار است. هر ظرفی که می‌شکند، فرصتی دارد برای گرانبهاشدن. استادان ژاپنی با طلا ظروف شکسته را به هم می‌چسبانند. ظرف بعد از شکسته‌بندی، در همان نقاط شکسته، شیارهایی پیدا می‌کند از طلای خالص. و این تمثیلی است از شکست‌ها و زخم‌های زندگی انسان‌ها. چرا که در هر کدام  فرصتی هست برای طلایی شدن و ارزشی بس بالاتر پیدا کردن. خواننده گرامی این سطرها، تو هم اگر می‌خواهی موفقیت چشمگیرت را ببینی، باید دنبال انگیزه‌ات بگردی. انگیزه‌ای از جنس یا این یا هیچ. از جنس خراب کردن پل‌های پشت سر، برای اینکه دیگر نتوانی به عقب برگردی و چاره‌ای جز پیشروی نداشته باشی…

کاوه صدقی در کتاب سفر به ثمر: واقعیتی که از رویاهایم ساختم از مجموعه ثروتمندان خودساخته انتشارات نگاه نوین، مسیر ناهموار خودساختگی‌اش را روایت می‌کند. روایت ساختن از هیچ. بنابراین وقتی کلمه به کلمه آن را می‌خوانید، بدانید با جان و دل نوشته شده است.

کاوه صدقی به عنوان پیشرو در طراحى، ساخت، تجهیز و راهبرى باشگاه‌هاى ورزشى شناخته می‌شود و به همین خاطر «قهرمان صنعت ورزش ایران» لقب گرفته است. وی بیش از دو دهه است که در راستای اشتغال‌زایی و کارآفرینی، راه‌اندازی کسب‌و‌کارهاى ورزشى، توسعه زیرساخت‌هاى ورزشی کشور، توسعه ورزش همگانى و قهرمانی فعالیت دارد. او در بعد قهرمانی از متولیان اصلی رشته اسکیت هاکی و هاکی روی یخ در ایران بوده است و ارزشمند رین افتخار این رشته ( نایب قهرمانى آسیا) با هدایت و مربیگیری او رخ داده است.

… همچنان که بزرگ می‌شد و قد می‌کشید و دبستان را به راهنمایی و بیرستان می‌رساند، شوق عجیبی داشت به زود بزرگ شدن، به زود از آب و گل درآمدن. می‌دانست که می‌تواند. آن‌قدر مسابقه داده بود و برد و باخت دیده بود که دیگر کم‌ترین ترسی از شکست نداشت. همین باعث شده بود بلافاصله درون هر گود و ماجرایی برود که در مسیر رویاهایش بود. رویاهایی که تو گویی در مسیر رسیدن به آن‌ها خستگی نمی‌شناخت. زود بزرگ شده بود. زود وارد بازی شده بود. در نوجوانی آماده بود که بهترین‌ها را رقم زند. در همان سنین با یک اتفاق تلخ مواجه شد…

فروشگاه اینترنتی کتاب واوک با عرضه این کتاب در کنار دیگر کتاب‌های ارزشمند با موضوع موفقیت شما را یاری می‌کند تا از امروزتان فراتر روید و کاری کنید کارستان!