مجله اینترنتی واوک

کتاب اوج: معرفی ۱+۳۸ چهره موفق و کارآفرین برتر ایران

داستان موفقیت این ۳۸ کارآفرین مسیر زندگی‌تان را تغییر خواهد داد!

فرض کنید در مسیر برگشت از محل کارتان هستید، روز شلوغی را پشت‌سر گذاشته‌اید، احتمالا کمی هم با رییس، همکار یا مشتری‌تان بر سر مسائل کاری اختلاف نظر و بگو‌مگو داشته‌اید! شرایط اقتصادی‌تان خوب نیست و با زندگی ایده‌آلی که در کودکی آرزویش را داشتید، فاصله زیادی دارید. درست در زمانی که فکرتان حسابی مشغول حساب‌وکتابِ مخارج و هزینه‌های زندگی است؛ فردی سوار بر خودرویی مدل‌بالا با ظاهری که نشان از وضعیت مالی خوبش دارد، از کنارتان عبور می‌کند! روشن است که شما هیچ‌چیز از زندگی و گذشته آن فرد نمی‌دانید اما احتمالا این اجازه را به خودتان می‌دهید که او را قضاوت کنید و در ذهن‌تان برچسب‌ «بچه پول‌دار»، «مرفه بی‌درد» و… به او بچسبانید! در واقع این واکنش شتاب‌زده بسیاری از ماست. واقعا چند درصد از ما در این شرایط می‌توانیم نگاه منصفانه‌ای داشته باشیم؟ مثلا این احتمال را بدهیم، فردی که امروز در وضعیت مالی به مراتب بهتری از ما قرار دارد، برای رسیدین به این نقطه مسیر سخت و پرفراز‌و‌نشیبی را پشت‌سر گذاشته؛ تصمیمات درستی برای زندگی‌اش گرفته و برای تحقق آنها بی‌وقعه تلاش کرده است. همان افرادی که ما آنها را با عنوان «کارآفرینان موفق» می‌شناسیم.

اگر فکر می‌کنید چنین افرادی در جامعه ما وجود ندارند؛ اگر همه کارآفرینان و چهره‌های موفق کسب‌وکار که تا امروز اسمشان را شنیده‌اید غیرایرانی بوده‌اند؛ خوب است کتاب اوج: معرفی ۱+۳۸ چهره موفق و کارآفرین برتر ایران را بخوانید تا نگاهتان به کلی تغییر کند.

داستان موفقیت این ۳۸ کارآفرین ایرانی مسیر زندگی‌تان را تغییر خواهد داد!
داستان شکست‌ها و موفقیت‌های این کارآفرینان ایرانی مسیر زندگی‌تان را تغییر خواهد داد!

در این کتاب شما با زندگی‌نامه و داستان موفقیت موسسان و مدیران ۳۸ شرکت بزرگ ایرانی آشنا می‌شوید. افرادی که مثل ما و شما در همین کشور متولد شده‌اند و با همین مشکلات دست‌و‌پنجه نرم‌کرده‌اند اما در نهایت موفق به ایجاد و توسعه مجموعه‌هایی مشهور و بزرگ شده‌اند؛ شرکت‌ها و موسساتی مثل شرکت مهرام، گروه صنعتی فومن شیمی، صنایع غذایی بهروز، گروه صنعتی گلبافت، شرکت فرش مشهد، گروه صنعتی ظریف مصور، شرکت زرماکارون، شرکت نان سحر، شرکت داروگر، شرکت فرش عظیم‌زاده، شرکت زمزم تهران، مجتمع فنی تهران، کانون فرهنگی آموزش (قلم‌چی)، شرکت افرانت، موسسه آموزش عالی آزاد ماهان، شرکت آیس‌پک ایرانیان و…

اما داستان این کتاب فقط مربوط به این ۳۸ نفر نیست؛ در واقع اصل ماجرا همان یک نفر است! شما چطور فکر می‌کنید؟ به نظر شما مقصود از آن یک نفر در عبارت ۳۸ + ۱ چه کسی است؟

کتاب اوج: معرفی ۱+۳۸ چهره موفق و کارآفرین برتر ایران توسط محمد سلیمانی و با همکاری فرزیا تیرزاد کبریا، حسنا احدیت، ماندانا قدمنان، زهرا مقدسی و الهه امامی راسخ و با نظر علمی دکتر محمود احمدپور داریانی تدوین شده است.

شما می‌توانید این کتاب را در کنار دیگر کتاب‌ها با موضوع موفقیت در فروشگاه اینترنتی واوک بررسی و خریداری کنید.