مجله اینترنتی واوک

کنفرانس سار تابستان

تابستان را با ایده‌هایی نو بدرقه کنید!

 

در واپسین روزهای تابستان ۹۷ باری دیگر می‌توانید پای صحبت‌های سخنرانان کنفرانس سار و این بار در قالب سار تابستان بنشینید، قرار است در این کنفرانس افرادی در حوزه‌های مختلف به صحبت بپردازند.

موزه ملی علوم و فناوری ایران از ابتدای سال ۹۵ کنفرانس فصلی سخنگاه اندیشه راهبر یا به اختصار «سار» را با هدف گسترش ایده‌های نوآورانه و خلاق، هم‌چنین تجربه‌های موفق و تاثیرگذار راه‌اندازی کرد. در این کنفرانس که به صورت فصلی برگزار می‌شود، فعالان عرصه‌های مختلف مانند علم و تکنولوژی، محیط‌زیست، بهداشت و سلامت، آموزش، کارآفرینی، هنر، طراحی، ورزش، سفر، میراث فرهنگی و علوم اجتماعی سخنرانی‌های کوتاهی را در مدت زمان ۱۸ دقیقه ارائه می‌کنند.

مطالعه  ایده‌هایی نو در مدیریت منابع انسانی استارت‌آپ‌ها

قرار است سار تابستان روز جمعه شانزدهم شهریور‌ماه ۱۳۹۷ در موزه ملی ایران برگزار شود و افراد زیر در آن به سخنرانی بپردازند:

  • رها اشرفی؛ معمار
  • آرش شریفی؛ اقلیم‌شناس
  • آتوسا افشین نوید؛ نویسنده
  • بابک نیکخواه؛ روزنامه نگار و سردبیر نشنال جئوگرافیک فارسی
  • حمیدرضا ششجوانی؛ پژوهشگر اقتصاد هنر
  • سینا دادخواه؛ نویسنده
مطالعه  برگزاری جایزه زیست ایران همزمان با نمایشگاه زیست‌فناوری

 برای تماشا کردن یا شنیدن سخنرانی‌های انجام شده در کنفرانس‌های پیشین سار می‌توانید به پایگاه اینترنتی کنفرانس سار مراجعه کنید.

کنفرانس‌های سار به صورت فصلی برگزار می‌شوند و به همین جهت با توجه به نام فصل برگزاری، «سارِبهار»، «سارِتابستان»، «سارِپائیز» و «سارِ زمستان» نام‌گذاری می‌شوند.

اگر شما نیز علاقمند به شنیدن سخنرانی‌های این چند نفر هستید، به این صفحه مراجعه کنید.

کنفرانس سار تابستان