مجله اینترنتی واوک

دانلود تقویم آذر 1397

دانلود تقویم آذر ۱۳۹۷

به آخرین‌ماه پاییزی سال ۱۳۹۷ رسیدیم. تقویم آذرماه ۱۳۹۷ را به رسم ماه‌های گذشته، در ابتدای ماه با حال و هوای فصل پاییز طراحی کرده‌ایم و برای دانلود در اختیارتان گذاشته‌ایم. در تقویم آذر ماه جمله «دانشجوینده باشیم» را در طراحی گنجانده‌ایم؛ مانند سال‌های گذشته از ۱۶ آذر تا ۲۵ آذر (روز دانشجو تا روز پژوهش) کمپین دانشجوینده باشیم را در فروشگاه اینترنتی واوک برگزار خواهیم کرد. هدف از این کمپین علاوه بر ارائه تخفیف‌ها و هدایا، یادآوری این نکته است دانش را باید جُست! به نظر ما یکی از واژگان غلط در ادبیات دانش‌آموزی و دانشجویی، «فارغ‌التحصیل» شدن است! فارغ شدن از تحصیل علم؟! در دنیایی که هر روز شاهد ظهور علوم و فناوری‌های نوینی هستیم که تا دیروز حتی اسمی از آنها نبود؟!…

ما معتقدیم در هر سن و سالی که باشیم، در هر پست و مقامی که باشیم، باید یادمان باشد که هنوز هم چیزهای زیادی برای دانستن وجود دارد و به دست آوردن آن دانش می‌تواند زندگی ما را دگرگون کند. منتظر کمپین #دانشجوینده_باشیم باشید!

یادآوری می‌کنیم که برای دانلود فایل باید به ابعاد نمایشگر (رزولوشن مانیتور) خودتان توجه داشته باشید. برای این کار می‌توانید از سایت www.whatismyscreenresolution.com کمک بگیرید.