مجله اینترنتی واوک

برای رسیدن به «تناسب اندام» این سه کتاب را بخوانید!

برای رسیدن به «تناسب اندام» این سه کتاب را بخوانید!

بسیاری از مردم رویای رسیدن به «تناسب اندام» را در سر دارند، برخی هم به منظور حفظ سلامتی به دنبال کاهش وزن هستند. طبیعی است که وقتی شمار زیادی از مردم خواسته‌ای‌ دارند، راه‌ و ‌روش‌های گوناگونی هم برای دستیابی به آن طراحی و تبلیغ شود؛ روش‌هایی که ممکن است نه‌تنها جواب ندهند بلکه آسیب‌های جبران‌ناپذیری را هم برای فرد در پی داشته باشند. درست مانند تبلیغات شیوه‌های عجیب‌و‌غریب کاهش وزن که در رسانه‌ها زیاد به چشم می‌خورند! از رژیم‌های غذایی طاقت‌فرسا گرفته تا عمل‌های جراحی و…

اما واقعیت این است که بسیاری از ما برای رسیدن به اندامی متناسب فقط نیاز به اصلاح سبک زندگی و نوع تفکرمان داریم. همین! اگر باور این موضوع برایتان سخت است؛ پیشنهاد می‌کنیم این سه کتاب را بخوانید:

 

کتاب راهی که پیدا شد (روایت گوشه‌هایی از زندگی من در دوران کاهش وزن)

کتاب راهی که پیدا شد (روایت گوشه‌هایی از زندگی من در دوران کاهش وزن)

این کتاب قصه‌ی زندگی فردی است که تلاش می‌کند از اضافه وزن رهایی پیدا کند و سرانجام موفق به انجام این کار می‌شود. او در این کتاب تلاش کرده مفاهیم مهمی را که آموخته و روش‌هایی را که خود امتحان کرده است در قالب داستان‌هایی بیان کند. بنابراین شما با مطالعه چند داستان‌واره کوتاه، می‌آموزید که چطور خیلی ساده‌تر از آنکه فکرش را می‌کنید به تناسب اندام دست پیدا یابید.

نویسنده کتاب معتقد است: «این کتاب قصه‌ی تغییر است، تغییری که هیچ وقت حتی فکرش را هم نمی‌کردم در زندگی ام رخ دهد. امیدوارم خواندن آن بتواند با روشن کردن چراغی در ذهنتان آغازگر این تغییر ارزشمند در زندگی شما هم بشود.»

کتاب راهی که پیدا شد (روایت گوشه‌هایی از زندگی من در دوران کاهش وزن) به قلم طاهره مهدوی‌حاجی منتشر شده و در فروشگاه اینترنتی واوک در اختیار شما قرار دارد.

 

کتاب مغز من و بهانه‌های پرخوری

کتاب مغز من و بهانه‌های پرخوری

این کتاب به ما می‌گوید که با بهانه‌های مغزمان برای پرخوری چه کار کنیم! کدام بهانه‌ها؟

تا به حال با کسی برخورد کرده‌اید که وقتی صحبت کاهش وزن پیش می‌آید، هزار و یک جور بهانه برای وزن کم نکردن جور می‌کند؛ دلش برای غذا خوردن تنگ می‌شود؛ برای وعده‌ی بعدی نقشه می‌کشد و هیچ تفریحی بدون خوردن برایش معنی ندارد؟

تابه حال با کسی برخورد کرده‌اید که در حال کاهش وزن است، اما مغزش مدام به دنبال بهانه‌هایی برای دوباره پرخوری کردن می‌گردد و انگار علیه خودش توطئه می‌کند؟

تا به حال با کسی روبه‌رو شده‌اید که بارها وزن کم می‌کند، اما در مدت کوتاهی دوباره به حالت قبلی برمی‌گردد؟

این کتاب برایتان خواهد گفت که چطور وابستگی مغز ما به خوردن، باعث به وجود آمدن چنین بهانه‌هایی می‌شود و برای کنار آمدن با این بهانه‌ها چه کار باید کرد.

کتاب مغز من و بهانه‌های پرخوری به قلم حامد اختیاری و سپیده بخت تدوین شده و در فروشگاه اینترنتی واوک در اختیار شما قرار دارد.

 

کتاب من یک چاق خوشحال هستم! (آموزش و تمرین برای مدیریت بیش‌خوری و اضافه وزن)

کتاب من یک چاق خوشحال هستم! (آموزش و تمرین برای مدیریت بیش‌خوری و اضافه وزن)

این کتاب تلاش می‌کند تا ذهنیت شما را نسبت به مفهوم تناسب اندام و روش‌های دستیابی به آن تصحیح کند و «تغییرات پایدار و بلندمدت در سبک زندگی و طرز تفکر» را با «رژیم‌های سخت و سایر روش‌های کوتاه‌مدت» در ذهن‌تان جایگزین کند.

شما با مطالعه کتاب «من یک چاق خوشحال هستم» با نحوه افکار، رفتار و احساسات خود نسبت به غذا خوردن آشنا می‌شوید و با شناخت بیشتر خود، مهارت‌های لازم برای تغییر افکار، رفتار و تنظیم هیجانات را کسب می‌کنید تا در نهایت برای همیشه به وزن مطلوب خود دست پیدا کنید.

کتاب من یک چاق خوشحال هستم! (آموزش و تمرین برای مدیریت بیش‌خوری و اضافه وزن)  به قلم دکتر حامد اختیاری و با همکاری آسیه رضایی نگاشته شده و در فروشگاه اینترنتی واوک ارایه شده است.

 

شما می‌توانید این کتاب‌ها را از فروشگاه اینترنتی واوک تهیه و مطالعه کنید تا به خودتان و کسانی که دوستشان دارید زندگی سالم‌تری را هدیه کنید.