مجله اینترنتی واوک

بررسی صفحه نمایش سامسونگ c7 pro

بررسی صفحه نمایش سامسونگ c7 pro

گوشی هوشمند c7 pro یکی از بهترین گوشی‌های سامسونگ در سال عرضه آن بود. پرچم داران زیادی در آن سال برای اینکه بتوانند نام خود را بیشتر و بیشتر نشان دهند، سعی کردند تا با عرضه و معرفی پرچم داران خود گوی سبقت را از رقبا بگیرند. در این میان سامسونگ توانست نشان دهد که همچنان به‌عنوان یک برند قوی و پرفروش چیزهای جدیدی برای عرضه کردن دارد.

صفحه نمایش بسیار پر زرق و برق c7 pro در نوع خود با توجه به خصوصیت سوپر امولد سامسونگ نشان دهنده یک مزیت ویژه در بین رقبا هست. نمایشگر لمسی خازنی در کنار روزولوشن ۱۰۸۰ در ۱۹۲۰ پیکسل که اکثر پرچم داران در آن سال استفاده کرده اند با نسبت تصویر ۱۶ به ۹ زیبایی نمایشگر آن را بیشتر کرد.

در کنار این تکنولوژی و تجهیزات کامل شما باید تراکم ۳۸۶ پیکسلی آن را با توجه ابعاد ۵٫۷ اینچی که حدود ۷۴% آن را نمایشگر احاطه کرده است هم در نظر بگیرید. در آن سال‌ها اکثر رقبا سعی می‌کردند از این اعداد در تولید پرچم داران خود تقلید کنند.

نکته مهم اینجاست که سامسونگ با توجه به فروش بالا در گوشی هوشمند، در این چند سال قیمت آن‌ها را هم به نسبت رقبا بالاتر برده است. این موضوع باعث شده قطعات آن‌ها هم در بازار برای تعمیر و تعویض گران‌تر شود. اگر شما قیمت تاچ ال سی دی c7 pro سامسونگ را در بازار استعلام بگیرید متوجه خواهید شد که قیمت قطعات سامسونگ بالاتر از سایر رقبا هست.

تاچ ال سی دی c7 pro و مراقبت از آن

مهم‌ترین قسمتی هم که ممکن هست در گوشی‌های هوشمند دچار آسیب و ضربه شود، گلس گوشی و تاچ ال سی دی آن هست. در نتیجه باید مراقب باشید تا صدمه‌ای به پنل جلوی گوشی شما وارد نشود. تاچ ال سی دی یکی از قسمت‌هایی هست که تعمیرات زیادی روی آن انجام می‌شود. مشکلاتی مانند خاموش شدن گوشی و روشن نشدن نمایشگر آن یا آب خوردگی و ترک خوردن، مهمترین دلایل برای تعویض تاچ گوشی هست.

اگر شما در اینترنت سرچ کنید متوجه می‌شوید که قیمت ال سی دی c7 pro در سایت‌های مختلف فرق دارد. شاید دلیل اصلی آن وجود نام برند سامسونگ بر روی آن باشد. اما دلایل دیگر آن هم می‌توان به اصل بودن قطعات و همچنین نوع گارانتی آن اشاره کنیم.

به هر صورت اکثر گوشی‌های سامسونگ قیمت بالاتری دارند و اگر نیاز به تعمیر موبایل باشد، باید تفاوت جنس تقلبی و اصلی را بدانید. سایت‌های زیادی هستند که قیمت خوب و قطعات اصل دارند. سایت موبایل کمک یکی از سایت‌هایی هست که فروش تمام قطعات موبایل را با ضمانت اصل بودن و گارانتی اصل انجام می‌دهد.

همچنین اگر شما قصد دارید تا تعمیر موبایل و یا تعمیر تاچ ال سی دی c7 pro سامسونگ را انجام دهید هم می‌توانید از این مجموعه کمک بگیرید. بهتر هست همیشه از کسانی برای رفع مشکلات موبایل کمک بگیرید که یا مجموعه بزرگی دارند و یا پشتیبانی خدمات پس از تعمیر را هم انجام بدهند.