مجله اینترنتی واوک

بهترین خاموش کننده برای حریق برق و الکتریسیته کدام است

اطفا یار – بهترین کپسول آتش‌نشانی برای برق کدام است؟

به گزارش واوک، آگاهی نداشتن برای انتخاب صحیح هنگام استفاده از کپسول آتش نشانی، خسارت های مالی و هم جانی به دنبال آورده است. از این رو ما در این مقاله بهترین کپسول آتشنشانی برای برق را به شما معرفی می کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

کپسول خاموش کننده برقشرکت اطفا یار، مجری شارژ و فروش انواع کپسول آتش‌نشانی: ۰۹۱۲۰۹۷۱۲۹۵

حریق هایی که توسط برق با الکتریسیته مشتعل می شوند، در دسته ی E قرار می گیرند. قبل از هر کلامی دیگر این را باید توجه داشت که حتما قبل از انجام اطفاء حریق برق را کامل قطع کرده و سپس اقدام به خاموش کردن فرمایید. شرکت اطفا یار تماما بصورت رایگان هم عملی و هم تئوری جهت ارتقای شما عزیزان، آموزش هایی را بتوسط افراد متخصص انجام می دهد. کافیست تنها با این شماره تماس بگیرید. ۰۹۱۲۰۹۷۱۲۹۵

همانطور که می دانید برق گرفتگی در صورت استفاده نکردن از کپسول مناسب احتمال دارد اتفاق بیافتد. برای جلوگیری از این خطرات همانطور که گفتیم اول برق را قطع کنید، زیرا در صورت جریان داشتن الکتریسیته پس از اطفا دوباره حریق شعله خواهد گرفت.

در درجه بعدی حتما از خاموش کننده آتش نشانی مناسب این نوع آتش سوزی ها استفاده کنید. کپسول آتش نشانی Co2 یا دی اکسید کربن، که از گازی به همین نام پر شده است و رسانا هم نیست بهترین گزینه برای اطفای حریق گروه E می باشد. دومین خصوصیت این خاموش کننده آتشنشانی، کمترین خسارت را به تجهیزات حساس وارد می کند.

بهترین خاموش کننده برای حریق برق و الکتریسیته کدام استدر ادامه مقاله بهترین خاموش کننده برای حریق برق و الکتریسیته کدام است میپردازیم به کپسول آتش نشانی ای که باید در مواجهه با این نوع حریق ها از آن استفاده کنید. همانطور که گفتیم خاموش کننده co2 یا همان دی اکسید کربن، به دلیل رسانا نبودن آن مناسب ترین کپسول برای اطفای حریق گروه e می باشد.

در ابتدا باید خاطر نشان شویم که درون کپسول های دی اکسید کربن تنها گاز می باشد و پس از خارج شدن از سیلندر اثری از خود به جای نمی گذارد. به دلیل دمای زیر صفر این گاز هنگام خارج شدن از کپسول مراقب باشید که به مدت طولانی در معرض دست یا اعضای بدنتان قرار نگیرد.

بهترین خاموش کننده برای حریق برق و الکتریسیته کدام استتمامی کپسول های آتش نشانی بعد از استفاده باید دوباره برای بازدید و شارژ مجدد آنها توسط شرکت های مجاز که یکی از آن ها اطفا یار می باشد اقدام شود. بدیهی است که پس از استفاده مقدار اندکی از مواد درون کپسول به دلیل تعلیق فشار درون سیلندر باید اقدام به شارژ مجدد نمایید.

جمع بندی: در این مقاله سعی کردیم شما را با کپسول آتش نشانی Co2 که بهترین خاموش کننده برای گروه حریق های الکتریکی هستند آشنا سازیم. نحوه مقابله با این آتش ها که یکی از مهترین موضوعات در حوادث هست را در این مقاله تشریح کردیم. و به معرفی شرکتی مجاز به نام شرکت اطفا یار etfayar که دارای مجوز های رسمی و قانونی می باشد برای خرید و شارژ کپسول آتش نشانی پرداختیم.