مجله اینترنتی واوک

تکانه؛ ۹۰ ایده، تجربه و داستان

فراهم کردن بستری برای ایجاد ارتباط نزدیک میان اقشار مختلف جامعه با افراد موفق، ایده محوری بسیاری از رویدادهایی است که با هدف انگیزه‌بخشی و انتقال تجربیات در کشورهای مختلف دنیا برگزار می‌شوند. «تکانه» یکی از این دست برنامه‌ها است که با حضور بسیاری از چهره‌های نام‌آشنا و موفق ایرانی برگزار خواهد شد.
تکانه، سلسله رویدادهایی است که در آن افراد موفق و برجسته جامعه به سخنرانی می‌پردازند. سخنرانی‌هایی کوتاه، جذاب و تأثیرگذار که در آن تجربیات و ایده‌های ایرانی به شکل ساده و کاربردی ارائه می‌شود.
سخنرانان تکانه افراد موفق جامعه هستند که گستره وسیعی را در بر می‌گیرند؛ اساتید دانشگاه، هنرمندان صاحب‌نام، کارآفرینان برتر، صاحبان ایده و کسب‌وکار، پزشکان مطرح، سیاستمداران برجسته و افرادی که موفقیت خاصی به دست آورده‌اند، تجربه متفاوتی داشته یا ایده‌هایی برای ارائه دارند.
سخنرانی‌های رویداد تکانه با وجود در بر داشتن مفاهیم کاربردی تخصصی در حوزه‌های گوناگون، برای عموم علاقمندان قابل فهم بوده و هر فردی می‌تواند از آنها برداشتی مطابق با نگرش خود داشته باشد.
این برنامه در اسفند‌ماه سال جاری، در قالب رویدادی ۶ روزه با حضور ۹۰ سخنران برجسته در حوزه‌های گوناگون و با تخصص‌های مختلف در تالار فردوسی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.
تکانه، در روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه دو هفته متوالی در میانه اسفند‌ماه (یعنی روزهای ۱۱، ۱۲، ۱۳ اسفند و همچنین ۱۸، ۱۹ و ۲۰ اسفند‌ماه ۱۳۹۵) و در قالب چهار رویداد تکانه موضوعی در حوزه های هـــــــنر، اقتصاد، توسـعه و جامعه شناسی، کارآفرینی و کسب و کار و پزشـــکی و ســلامت، و همچنین رویداد تکانه ویژه برگزار می‌شود.
از جمله سخنرانان حاضر در این برنامه می‌توان به احمدرضا نخجوانی، مدیرعامل شرکت شاتل؛ ایرج میلانی، طبیعت‌گرد و گردش‌گر؛ بزرگمهر حسین‌پور، کارتونیست و کارگردان؛ دکتر مینو محرز، پزشک و مادر تحقیقات ایدز ایران؛ احسان قائم‌مقامی، استاد بزرگ شطرنج و رضا کیانیان، بازیگر و نویسنده، اشاره کرد. فهرست کامل سخنرانان هر بخش این برنامه در این صفحه قابل مشاهده است.

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این برنامه به این وب‌سایت مراجعه کنید یا این ویدیو را مشاهده کنید. همچنین ثبت‌نام در این مجموعه رویدادها از طریق این صفحه انجام می‌شود. (همراهان واوک با کد تخفیف vaavak از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار خواهند بود.