مجله اینترنتی واوک

دانلود تقویم تیر ۱۳۹۶

تقویم تیر ۱۳۹۶

فصل بهار به پایان رسید و به تیر ماه سال ۱۳۹۶ رسیدیم. مانند ماه‌های گذشته تقویمی برای پس‌زمینه کامپیوترهای رومیزی و لپ‌تاپ‌ها و… طراحی و منتشر کرده‌ایم. در تقویم تیر ماه ۱۳۹۶ یک جمله کوتاه اما عمیق از آین رند (Ayn Rand) یک نویسنده‌ی زن روسی-آمریکایی قرار داده‌ایم. آین رند یک رمان‌نویس بود؛ اما داستان‌ها و نوشته‌هایش، چنان از جملات و گفتگوهای مستقیم و مستقل در زمینه‌های مختلف سرشار است که گاهی می‌گویند نوشته‌هایش، بیش از آنکه داستان باشند، مانیفستی هستند که در آنها، افکار و باورها و عقاید خود را مطرح و از آنها دفاع می‌کند. ما هم با آین رند هم‌عقیده هستیم که «حقیقت در این دنیا سهم همه نیست. بلکه تنها سهم کسانی است که آن را جستجو می‌کنند!» و به همین دلیل دوست داریم در تیر ماه بیشتر به این موضوع «حقیقت‌یابی» فکر کنیم.

برای دانلود فایل باید به ابعاد نمایشگر (رزولوشن مانیتور) خودتان توجه داشته باشید. برای این کار می‌توانید از سایت www.whatismyscreenresolution.com کمک بگیرید.

تقویم‌های تیر ماه را از لینک‌های زیر می‌توانید دریافت کنید. اگر در رابطه با تقویم‌های واوک نظر و پیشنهادی دارید در کامنت‌های همین مطلب به ما اعلام کنید.