مجله اینترنتی واوک

«ایده عالی مستدام»؛ در یک بعد‌ازظهر تابستانی!

به دنبال ایده‌های ماندگار هستید؟

نخستین رویداد بوک‌تاک ۲۲ تیرماه با محوریت کتاب «ایده عالی مستدام» در کافه آی‌تی (مرکز فناوری و نوآوری فناپ) برگزار می‌شود. با توجه به محدود بودن ظرفیت نفرات، برای حضور در این رویداد همین حالا ثبت‌نام کنید!

نخستین رویداد بوک‌تاک با شعار «از کتاب گفتن، از کتاب شنیدن» روز پنجشنبه، ۲۲ تیرماه ۱۳۹۶ با محوریت «کتاب ایده عالی مستدام» برگزار می‌شود. در این رویداد ضمن معرفی کتاب و ارائه چکیده‌ای از محتوای آن، موضوعات مطرح شده در کتاب مورد بحث‌و‌بررسی قرار خواهد گرفت.
در رویدادهای بوک‌تاک، ارایه محتوا بر عهده فردی است که با عنوان «بوک‌تاکر» شناخته می‌شود. بوک‌تاکر هر برنامه علاوه بر مطالعه کتاب، در ارائه مطالب توانایی و تسلط دارد و متخصص در حوزه مربوطه نیز هست. ارایه محتوای نخستین بوک‌تاک را مهندس داود قرایلو برعهده دارد. شما می‌توانید در این صفحه با تجربیات، تحصیلات و نوع نگاه‌ ایشان به زندگی آشنا شوید.
همان‌طور که اشاره شد، نخستین بو‌ک‌تاک به بررسی کتاب ارزشمند «ایده عالی مستدام» اختصاص دارد که پیش از این در مطلبی با عنوان «این کتاب را بیشتر از یک بار بخوانید!» به معرفی آن پرداختیم. اگر شما در حوزه کسب‌وکار‌های نوآورانه و استارتاپ‌ها کار می‌کنید و یا ایده‌ای دارید که نمی‌دانید دقیقا باید چه مراحلی را برای عملی کردن آن طی کنید و در نهایت اگر شما به دنیای دوست‌داشتنی کتاب‌ها علاقمند هستید؛ حضور در این رویداد می‌تواند انتخاب خوبی برای یکی از بعدازظهرهای تیرماه شما باشد.
نخستین رویداد بوک‌تاک ساعت ۱۴ روز پنجشنبه ۲۲ تیر ماه ۱۳۹۶ در محل کافه آی‌تی (تهران، خیابان جردن، خیابان قبادیان شرقی، پلاک۳) برگزار می‌شود. علاقمندان برای ثبت‌نام در این رویداد می‌توانند به پایگاه اینترنتی www.vaavak.com/booktalk مراجعه کنند.
کلیپ معرفی بوک‌تاک را هم در ادامه می‌توانید تماشا کنید.
ناگفته نماند؛ رویدادهای بوک‌تاک به همت فروشگاه اینترنتی واوک و با مشارکت نهادها و سازمان‌های علاقمند به ترویج کتابخوانی برگزار می‌شود و در تلاش است تا ضمن معرفی کتاب‌های ارزشمند موجود در بازار کتاب، فضایی را برای گفتمان کتاب پدید بیاورد.