مجله اینترنتی واوک

کنفرانس سار تابستان

در آخرین ماه از فصل تابستان ایده‌هایی برای دنیای نو کسب کنید!

 

تخفیف ویژه برای همراهان واوک

اگر تمایل دارید در این رویداد شرکت کنید، با کد تخفیف VAAVAK می‌توانید ۵۰ درصد تخفیف بگیرید.
مجله اینترنتی واوک به عنوان حامی رسانه‌ای با این رویداد همکاری می‌کند.

کنفرانس سار تابستان، روز جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۶ از ساعت ۱۴ تا ۱۸ در سالن کنفرانس انجمن ریاضی ایران (واقع در شهر تهران؛ خیابان استاد نجات‌الهی) برگزار می‌شود.

در سار تابستان سخنرانانی که هرکدام در حوزه خودشان اشخاص سرآمد و موفقی هستند، به مدت ۱۸ دقیقه به زبان ساده و روان از چالش‌ها و بیم و امیدها و انگیزه‌هایشان می‌گویند و اینکه چگونه به این نقطه رسیده‌اند، هرچند که محوریت تمام بحث‌ها علم و فناوری است.

در سار تابستان که روز پایانی هفته جاری برگزار می‌شود، افراد ایده‌پردازی با موضوعات مختلف به صحبت می‌پردازند:
علی صداقتی خیاط؛ نویسنده و مروج علم
حمیده فرزانه؛ فعال محیط زیست
محمد دریش؛ عضو هیئت علمی موسسه تحقیقات جنگل‌ها و مراتع کشور
رضا گنجوی؛ کارشناس ارشد طراحی صنعتی، فعال حوزه‌ی برندینگ
جواد یزدانی؛ از بنیانگذاران و مدیر ارشد اجرایی دونیت
فایزه رضایی؛ تسهیلگر توسعه سازمانی
تورج صابری‌وند؛ دیزاینر

پروژه علمی و فناوری سار در قالب پروژه‌ای تحت عنوان پروژه «سخنگاه اندیشه‌های راهبر» یا به اختصار «پروژه سار» که ملهم از تداکس بین‌المللی است، از سال ۱۳۹۵ به صورت فصلی تحت عنوان «سار بهار»، «سار تابستان»، «سار پاییز» و «سار زمستان» با هدف معرفی افراد خلاق و نوآور راه‌اندازی شده است.

در نشست‌های فصلی سار که در یکی از جمعه‌های هر فصل برگزار می‌شود، سخنرانی‌های کوتاهی ارائه می‌شوند که اغلب روایت یک تجربه نوآورانه و موفق و یا یک ایده تاثیرگذار هستند. سخنرانان سار فعال در حوزه اقتصاد دانش‌بنیان و یا افرادی که تجربه‌های نو وخلاقانه‌ای در حوزه‌های علم و فناوری دارند، هستند و در این رویداد تجربیات و ایده‌های خود را در حوزه‌های علم و فناوری، محیط زیست، بهداشت و سلامت، آموزش، کارآفرینی، هنر، طراحی، ورزش، سفر، میراث فرهنگی و علوم اجتماعی با مخاطبان در میان می‌گذارند.

«پروژه سار» محل مناسبی‌ برای آشنایی با شرکت‌های دانش‌بنیان، نهادهای آموزشی و همچنین محصولات و رویدادهای علمی و فناورانه است.

زمان زیادی به برگزاری این رویداد نمانده است، پس فرصت را از دست ندهید و با مراجعه به این صفحه با کد تخفیف vaavak با ۵۰ درصد تخفیف در سار تابستان ثبت‌نام کنید.