مجله اینترنتی واوک

مسابقه اینترنتی دانش‌بنیان

برای شرکت در نخستین مسابقه اینترنتی دانش‌بنیان سه روز فرصت دارید!

مسابقه اینترنتی دانش‌بنیان، با هدف آگاهی‌بخشی درخصوص مباحث حوزه دانش‌بنیان توسط فروشگاه اینترنتی واوک برگزار می‌شود. تجاری‌سازی فناوری نانو موضوع نخستین مسابقه اینترنتی دانش‌بنیان است.
در هر دوره از این مسابقه منابع مختلفی از قبیل کتاب، پایگاه‌های اینترنتی، ویدیوهای آموزشی و… به علاقمندان شرکت در این مسابقه معرفی می‌شود. شرکت‌کنندگان با مطالعه این منابع ضمن آشنایی با مفاهیم مرتبط فناوری‌های نوین، می‌توانند به سوالات و مسائل مطرح شده در این مسابقه پاسخ دهند و برنده جوایز این مسابقه شوند.
جوایز این مسابقه در هر دوره با توجه به حامیانی که دارد ممکن است تغییر کند. اما به‌طور کلی ۲ نوع جایزه به شرکت‌کنندگان در این مسابقه اعطا می‌شود. به قید قرعه از میان تمام شرکت‌کنندگان در مسابقه سه شرکت‌کننده انتخاب خواهند شد و جایزه نقره‌ای دریافت خواهند کرد. علاوه‌بر این از میان شرکت‌کنندگانی که به تمام سوالات مسابقه پاسخ صحیح داده باشند، یک نفر به عنوان برنده اصلی مسابقه انتخاب خواهد شد و جایزه طلایی را دریافت خواهد کرد.
برای شرکت در این مسابقه، کافی است منابع معرفی شده را مطالعه کنید و تا تاریخ ۲۳ آبان‌ماه ۱۳۹۶به صفحه اختصاصی مسابقه مراجعه کنید و به سوالات مسابقه پاسخ دهید.
«کتاب داستان نانوتافته (روایتی متفاوت از تجاری‌سازی فیلتر نانوالیاف)»، «کتابچه الکترونیکی کارآفرینان فناوری‌نانو» و «مطالب بخش کارآفرینی مجله اینترنتی نانوسان» به‌عنوان منابع این مسابقه معرفی شده‌اند.
گفتنی است نخستین مسابقه اینترنتی دانش‌بنیان هم‌اکنون درحال برگزاری است و نتایج آن در روز ۲۴ آبان‌ماه ۱۳۹۶، هم‌زمان با روز کتاب و کتابخوانی، اعلام خواهد شد.