شنبه‌نامه واوک چیست؟

از اینکه موضوع «شنبه‌نامه واوک» برای شما جذاب شده و به این صفحه مراجعه کردید، خرسندیم!
شنبه‌نامه واوک خبرنامه متفاوتی است که از ۲ بهمن‌ماه ۱۳۹۵، هر شنبه برای مشترکان ارسال می‌شود. این خبرنامه دربرگیرنده مطالب متنوعی است که می‌تواند برای همه کسانی که در مسیر دانایی گام برمی‌دارند، جذاب باشد.
علاوه‌ بر این در شماره‌های مختلف «شنبه‌نامه واوک» هدایا و تخفیف‌هایی به صورت ویژه و صرفا برای مخاطبان این خبرنامه ارائه می‌شود.
ما معتقدیم که شنبه‌نامه واوک برای طرفداران دانایی، آغاز هفته متفاوتی را رقم می‌زند!
پس اگر شما هم مشتاق هستید که شنبه آینده این خبرنامه را دریافت کنید، ایمیل خودتان را در فرم اشتراک وارد کنید.

RSS جدیدترین مطالب مجله اینترنتی واوک

  • امید نعمتی چه کتابی می‌خواند؟ ۱۳۹۸/۰۲/۲۹
    امید نعمتی در برنامه «کتاب‌باز» از تاثیر مطالعه، به خصوص خواندن شعرهای شعرای کلاسیک فارسی در کارش می‌گوید و نویسندگان کتاب‌های محبوبش را معرفی می‌کند و چند خاطره از زندگی شغلی و حرفه‌ایش تعریف می‌کند. نوشته امید نعمتی چه کتابی می‌خواند؟ اولین بار در مجله اینترنتی واوک. پدیدار شد.
  • گزارش تصویری دورهمی علاقمندان به کتاب و سفر در یک عصرِ پنج‌شنبه دلپذیر ۱۳۹۷/۱۲/۱۸
    عصر پنج‌شنبه، ۱۶ اسفندماه ۱۳۹۷، جمعی از علاقمندان به کتاب و سفر به بهانه رونمایی از کتاب چهل‌نامه از دلتا-روسیا در عمارت روشنان گردهم‌ آمدند؛ پای صحبت‌های نویسنده خوش‌ذوق کتاب نشستند؛‌ به قطعات گوش‌نوازی از هارمونیکا گوش دادند و به قول معروف خاطره‌ها ساختند... گوشه‌هایی از این مراسم دلنشین را از نگاه دوربین واوک ببینید. […]
  • «چهل‌نامه از دلتا-‌روسیا» در عمارت روشنان رونمایی شد ۱۳۹۷/۱۲/۱۸
    عصر پنج‌شنبه، ۱۶ اسفند‌ماه ۱۳۹۷، با حضور جمعی از علاقمندان به سفر و کتاب در عمارت روشنان، چهل‌نامه از دلتا-روسیا به دنیای کتاب معرفی شد تا خاطره‌ای به یادماندنی برای همراهان واوک رقم بخورد. این برنامه در ادامه مجموعه رویدادهای بوک‌تاک که با هدف معرفی و بررسی کتاب، طراحی می‌شوند، برگزار شد. نوشته «چهل‌نامه از […]