انتشار خبر جشنواره زمستانی فروشگاه اینترنتی واوک در بیش از ۳۰ پایگاه خبری

انتشار خبر جشنواره زمستانی فروشگاه اینترنتی واوک در بیش از ۳۰ پایگاه خبری

فروشگاه اینترنتی واوک جشنواره زمستانی کتاب را از ۵ تا ۱۰ بهمن‌ماه ۱۳۹۵ برگزار کرد و در این جشنواره کتاب‌ عرضه شده در فروشگاه را با ۵ تا ۵۵ درصد تخفیف ارائه کرد. این فروشگاه با هدف نقش‌آفرینی مؤثر در ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی و تسهیل در دسترسی به این کالای فرهنگی در سراسر کشور، در خردادماه سال جاری فعالیت خود را آغاز کرده است.

در حال حاضر در این فروشگاه اینترنتی کتاب‌هایی از بیش از یکصد ناشر در چند دسته اصلی از جمله «علمی عمومی»، «روانشناسی»، «کارآفرینی و کسب و کار»، «فناوری نانو»، «فناوری‌های همگرا»، «علوم و فناوری‌های شناختی»، «نجوم» و… ارائه می‌شوند. در طراحی و مدیریت محتوای فروشگاه اینترنتی واوک تلاش شده است تا از همه ظرفیت‌های موجود برای کمک به مخاطب در راستای انتخاب صحیح و آگاهانه کتاب استفاده شود.

در پی برگزاری این جشنواره، پایگاه‌های خبری متعددی از جمله «تجارت امروز»، «خبر ایران»، «بازار نیوز»، «خبرنامه دانشجویان ایران»، «اخبار رسمی»، «تکرا»، «پایگاه اطلاع رسانی صنعت»، «پاراف»، «صبح قزوین»، «شاخص»، «کرمان‌نو»، «همدان پرس» و… اقدام به اطلاع رسانی این جشنواره کردند.

در ادامه می‌توانید تصاویر بازتاب خبری این جشنواره را در برخی از وب‌سایت‌های داخلی مشاهده کنید:

[av_gallery ids=’16962,16963,16964,16965,16966,16967,16968,16969,16970′ style=’thumbnails’ preview_size=’portfolio’ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb’ thumb_size=’portfolio’ columns=’5′ imagelink=’lightbox’ lazyload=’deactivate_avia_lazyload’ av_uid=’av-pv6b7i’]

مشترک شنبه‌نامه واوک شوید

شنبه‌نامه واوک خبرنامه متفاوتی است که از ۲ بهمن‌ماه ۱۳۹۵، هر شنبه برای مشترکان ارسال می‌شود. این خبرنامه دربرگیرنده مطالب متنوعی است که می‌تواند برای همه کسانی که در مسیر دانایی گام برمی‌دارند، جذاب باشد. علاوه‌ بر این در شماره‌های مختلف «شنبه‌نامه واوک» هدایا و تخفیف‌هایی به صورت ویژه و صرفا برای مخاطبان این خبرنامه ارائه می‌شود. ما معتقدیم که شنبه‌نامه واوک برای طرفداران دانایی، آغاز هفته متفاوتی را رقم می‌زند! برای اشتراک در این خبرنامه کافی است از طریق این صفحه اطلاعات خودتان را ثبت کنید تا شنبه بعدی اولین شنبه‌نامه خودتان را دریافت کنید. اگر در خصوص محتوای این خبرنامه‌ها نظر و پیشنهادی داشتید از طریق صفحه ارتباط با ما آن را با ما در میان بگذارید.

با مجله واوک روی خط دانایی باشیم

همزمان با ایجاد گروه‌ها و دسته‌بندی‌های جدید فروشگاه اینترنتی واوک بخش جدیدی با نام «مجله اینترنتی واوک» ایجاد شده است. در این مجله سعی می‌شود با شعار «روی خط دانایی» روزانه مطالبی در حوزه دانش و دانایی منتشر می‌شود. این مجله دسته‌بندی‌های محتوایی مختلفی از جمله «رویدادها»، «دنیای درون من»، «پرده نقره‌ای»، «دیگران چه می‌خوانند»، «وِب و اَپ»، «دنیای کاغذی» و… را شامل می‌شود. در این پایگاه اینترنتی سعی شده است با بهره‌گیری از زیرساختی مناسب پیرو انتشار مطالب بستری برای بحث و تبادل نظر و امتیاز دهی به مطالب فراهم شود. در بخش «رویدادها» اخبار و گزراش‌های رویدادهای جذاب حوزه دانایی به اشتراک گذاشته خواهد شد. نویسندگان و اعضای تحریریه مجله اینترنتی واوک در بخش «دنیای درون من» سعی می‌کنند نگاه متفاوتی به حوزه روان‌شناسی، روان‌درمانی و مدیریت فردی داشته باشد. در بخش «پرده نقره‌ای» آثار فاخر سینمایی که با محور دانایی تولید شده باشد معرفی می‌شود و از جنبه‌های مختلف مورد بررسی قرار می‌گیرد. در گروه «دیگران چه می‌خوانند» کتاب‌هایی که چهره‌های سرشناس ایران و جهان مطالعه می‌کنند، معرفی می‌شود. بخش «وِب و اَپ» شامل معرفی و بررسی سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها و حتی اکانت‌هایی می‌شود که به افزایش سطح دانایی کاربران کمک می‌کند. در دنهایت در بخش «دنیای کاغذی» نویسندگان کتاب‌های مختلفی را که مرتبط با موضوع مجله باشند را منتشر می‌کنند. برای آن دسته از کاربرانی که تمایل دارند در شبکه‌های اجتماعی و اپلیکیشن‌های ارتباطی مطالب را دنبال کنند، این امکان فراهم شده است که از طریق اکانت اینستاگرام مجله (vaavakmag) و کانال تلگرام مجله (vaavakmag) مطالب را دنبال کنند.

واوک در نهمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو حضور یافت

نهمین جشنواره فناوری نانو در مجموع با حضور ۱۰۹ شرکت‌کننده شامل ۷۲ شرکت (تولیدکننده محصولات و تجهیزات)، ۱۷ مرکز دانشگاهی، پژوهشی، پارک علم و فناوری و مرکز رشد،‌ ۹ مرکز آزمایشگاهی، شش نهاد ترویجی و ۱۲ شرکت خارجی ۱۴تا ۱۷ مهرماه ۱۳۹۵ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.
فروشگاه اینترنتی واوک با حضور در نهمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو بیش از ۲۸۰ عنوان از کتاب‌های مرجع و علوم روز در حوزه‌های نانوبیوتکنولوژی، نانوذرات، نانومواد، نانوشیمی، نانوپزشکی، نانوالیاف، الکتروریسی، نانوالکترونیک، نانوپوشش، آنالیز و مشخصه‌یابی، نانولوله، دارورسانی، نانوکامپوزیت، مهندسی سطح، ایمنی، نانوسیال، حسگر، نانومکانیک، انتقال گرما، مالکیت فکری، سلول‌های خورشیدی و غیره را به علاقه‌مندان فناوری نانو ارائه کرد.
همچنین در جریان برگزاری نمایشگاه امسال، غرفه واوک اقدام به توزیع کارت‌های تخفیف ۵ درصدی به شرکت‌کنندگان در تورهای علمی این جشنواره کرد.
مجموعه واوک با حمایت ستاد توسعه فناوری نانو اقدام به جمع‌آوری کتب منتشر شده در حوزه نانو کرده و با تخفیف ویژه این کتاب‌ها را از طریق سیستم فروش اینترنتی خود در اختیار دانشجویان، پژوهشگران و محققین این حوزه قرار می‌دهد.

در ادامه تصاویری از غرفه واوک در این جشنواره را می‌توانید مشاهده کنید:

[av_gallery ids=’16908,16907,16906,16905,16904,16903,16902,16901,16900,16899,16898,16897′ style=’thumbnails’ preview_size=’portfolio’ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb’ thumb_size=’portfolio’ columns=’5′ imagelink=’lightbox’ lazyload=’avia_lazyload’ av_uid=’av-pa1ehp’]